centnet

Oblicz wartość wymiany

Chcę:

Za 1000 EUR

zapłacisz u nas tylko:

4240.00

Dostawa do domu

Zarezerwuj kurs

Aktualne negocjowane kursy walut 2018-04-25

Jeśli planują Państwo zagraniczny wyjazd lub chcą Państwo wymienić obcą walutę na złotówki, zapraszamy do kantoru CENT w samym centrum Wrocławia. Posiadamy najszerszy w mieście wybór walut i oferujemy atrakcyjne ceny.

Przed wizytą w kantorze polecamy zapoznanie się z kursem walut zamieszczonym na naszej stronie internetowej i późniejsze powołanie się na niego na miejscu. Ponadto, ze względu na zmienność kursów, zachęcamy do uzgadniania ich drogą telefoniczną lub rezerwacji terminu wymiany.

Polecamy korzystanie z usług CENTKANTORU – najtańszego kantoru we Wrocławiu.

Ze względu na zmienność kursów walut, prosimy o telefoniczne lub osobiste uzgodnienie przybliżonego terminu wymiany. Numery telefonów: 71 372-35-02; 71 341-87-82 lub 500-400-123    

SymbolNazwa walutyKantor kupujeKantor sprzedaje
EUREuro4.220004.24000
USDStany Zjednoczone-Dolar 3.465003.47500
GBPWielka Brytania-Funt 4.825004.84500
CHFSzwajcaria-Frank 3.535003.55000
CZKCzechy-Korona 0.165500.16650
DKKDania-Korona0.565000.56800
NOKNorwegia-Korona 0.432000.43500
SEKSzwecja-Korona 0.403000.40600
AUDAustralia-Dolar2.615002.63500
CADKanada-Dolar2.685002.70500
ILSIzrael-Szekel 0.970001.05000
JPYJaponia-Yen 0.032300.03330
CNYChiny-Juan0.535000.56500
UAHUkraina-Hrywna 0.127000.14000
RUBRosja-Rubel 0.055000.05900
HRKChorwacja-Kuna0.575000.59500
HUFWęgry-Forint 0.013400.01370
ROLRumunia-Lej 0.900000.94000
BGNBułgaria-Lew 2.170002.21000
TRLTurcja-Lira 0.820000.97000
ALLAlbania-Lek 0.032000.03600
SARArabia Saudyjska-Rial 0.640000.94000
AMDArmenia-Dram 0.005000.01500
AZMAzerbejdżan-Manat1.500002.50000
BYBBiałoruś-Rubel 1.650002.15000
BAMBośnia i Hercegowina-Marka 2.100002.30000
BRLBrazylia-Real 1.050001.14000
DOPDominikana-Peso 0.068000.07800
EGPEgipt-Funt 0.140000.28000
PHPFilipiny-Peso 0.065000.07500
GELGruzja-Lari 1.390001.59000
HKDHongKong-Dolar 0.440000.54000
INRIndie-Rupia 0.051000.06100
IDRIndonezja-Rupia 0.000250.00035
IEPIrlandia-Funt 4.500004.60000
ISKIslandia-Korona0.033800.03480
JODJordania-Dinar 5.010005.49000
QARKatar-Rial 0.770000.97000
KZTKazachstan-Tenge 0.009000.01200
KESKenia-Szyling 0.030000.04000
KRWKorea południowa-Won 0.002380.00338
COPKolumbia-Peso 0.000700.00150
MKDMacedonia-Denar 0.065000.07500
MVRMalediwy-Rupia 0.200000.45000
MYRMalezja-Ringgit 0.880000.98000
MADMaroko-Dirham 0.350000.45000
MURMauritius-Rupia 0.100000.15000
MXNMeksyk-Peso 0.185000.23500
NZDNowa Zelandia-Dolar 2.480002.68000
OMROman-Rial8.000008.60000
PENPeru-Nowy Sol 1.000001.40000
ZARRPA-Rand 0.150000.35000
RSDSerbia-Dinar 0.034000.03900
SCRSeszele-Rupia 0.370000.47000
SGDSingapur-Dolar 2.600002.70000
SCPSzkocja-Funt 4.600004.70000
THBTajlandia-Bat 0.111000.11650
TNDTunezja-Dinar 0.700001.30000
VNDWietnam-Dong 0.000150.00018
AEDZjednoczone Emiraty Arabskie-Dirham 0.880000.98000
CZKbBilon CZK0.120000.15500
EURbEuro Bilon4.040004.09000
GBPbBilon GBP3.900004.30000

Prezentowane powyżej kursy walut nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego, dlatego do zawarcia wiążących transakcji prosimy o kontakt osobisty, telefoniczny lub drogą elektroniczną w celu uzgodnienia kwoty i kursu waluty.