centnet

Oblicz wartość wymiany

Chcę:

Za 1000 EUR

zapłacisz u nas tylko:

4260.00

Zarezerwuj kurs

Negocjowane kursy walut z dnia 2017-07-22

Ze względu na zmienność kursów walut, prosimy o telefoniczne lub osobiste uzgodnienie przybliżonego terminu wymiany. Numery telefonów: 71 372-35-02; 71 341-87-82 lub 500-400-123    

SymbolNazwa walutyKantor kupujeKantor sprzedaje
EUREuro4.240004.26000
USDDolar Amerykański3.655003.67000
CHFFrank Szwajcarski3.840003.86000
GBPFunt Brytyjski4.730004.75000
CZKKorona Czeska0.162000.16350
EUBEuro Bilon4.100004.15000
DKKKorona Duńska0.569000.57200
NOKKorona Norweska0.452000.45500
SEKKorona Szwedzka0.440000.44300
AUDDolar Australijski2.880002.90000
CADDolar Kanadyjski2.900002.92000
JPYYen Japoński0.032800.03580
CNYJuan Chiński0.510000.58000
SCPFunt Szkocki4.700004.80000
TRLLira Turecka1.000001.12000
BGNLew Bułgarski2.200002.23000
BYBRubel Białoruski1.850002.18000
HRKKuna Chorwacka0.580000.60000
HUFForint Węgierski0.013800.01410
ROLLej Rumuński0.920000.97000
RUBRubel Rosyjski0.061500.06600
UAHHrywna Ukraińska0.140000.16000

Prezentowane powyżej kursy walut nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego, dlatego do zawarcia wiążących transakcji prosimy o kontakt osobisty, telefoniczny lub drogą elektroniczną w celu uzgodnienia kwoty i kursu waluty.