Oblicz wartość wymiany

Chcę:

Za 1000 EUR

zapłacisz u nas tylko:

4380.00

Zarezerwuj kurs

Negocjowane kursy walut z dnia 2017-01-16

Ze względu na zmienność kursów walut, prosimy o telefoniczne lub osobiste uzgodnienie przybliżonego terminu wymiany. Numery telefonów: 71 372-35-02; 71 341-87-82 lub 500-400-123    

SymbolNazwa walutyKantor kupujeKantor sprzedaje
EUREuro4.370004.38000
USDDolar Amerykański4.115004.13500
CHFFrank Szwajcarski4.080004.09500
GBPFunt Brytyjski4.950004.98000
CZKKorona Czeska0.161500.16250
EUBEuro Bilon4.170004.27000
DKKKorona Duńska0.586000.58700
NOKKorona Norweska0.481000.48200
SEKKorona Szwedzka0.458000.46000
AUDDolar Australijski3.080003.09000
CADDolar Kanadyjski3.130003.14000
JPYYen Japoński0.035700.03730
TRLLira Turecka1.050001.15000
BGNLew Bułgarski2.200002.25000
BYBRubel Białoruski1.950002.05000
HRKKuna Chorwacka0.590000.61000
HUFForint Węgierski0.014100.01435
ROLLej Rumuński0.950001.01000
RUBRubel Rosyjski0.066000.06950
UAHHrywna Ukraińska0.135000.16500

Prezentowane powyżej kursy walut nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego, dlatego do zawarcia wiążących transakcji prosimy o kontakt osobisty, telefoniczny lub drogą elektroniczną w celu uzgodnienia kwoty i kursu waluty.