centnet

Oblicz wartość wymiany

Chcę:

Za 1000 EUR

zapłacisz u nas tylko:

4300.00

Dostawa do domu

Zarezerwuj kurs

Aktualne negocjowane kursy walut 2018-12-10

Jeśli planują Państwo zagraniczny wyjazd lub chcą Państwo wymienić obcą walutę na złotówki, zapraszamy do kantoru CENT w samym centrum Wrocławia. Posiadamy najszerszy w mieście wybór walut i oferujemy atrakcyjne ceny.

Przed wizytą w kantorze polecamy zapoznanie się z kursem walut zamieszczonym na naszej stronie internetowej i późniejsze powołanie się na niego na miejscu. Ponadto, ze względu na zmienność kursów, zachęcamy do uzgadniania ich drogą telefoniczną lub rezerwacji terminu wymiany.

Polecamy korzystanie z usług CENTKANTORU – najtańszego kantoru we Wrocławiu.

Ze względu na zmienność kursów walut, prosimy o telefoniczne lub osobiste uzgodnienie przybliżonego terminu wymiany. Numery telefonów: 71 372-35-02; 71 341-87-82 lub 500-400-123    

SymbolNazwa walutyKantor kupujeKantor sprzedaje
EUREuro4.285004.30000
E500Euro 5004.287004.30000
USDStany Zjednoczone-Dolar 3.765003.78500
GBPWielka Brytania-Funt 4.740004.77000
CHFSzwajcaria-Frank 3.790003.81000
CZKCzechy-Korona 0.164500.16550
DKKDania-Korona0.572000.57400
NOKNorwegia-Korona 0.441000.44300
SEKSzwecja-Korona 0.414000.41500
AUDAustralia-Dolar2.690002.72000
CADKanada-Dolar2.825002.84500
ILSIzrael-Szekel 1.010001.06500
JPYJaponia-Yen 0.033300.03450
CNYChiny-Juan0.545000.57500
UAHUkraina-Hrywna 0.130000.14300
RUBRosja-Rubel 0.055800.05750
HRKChorwacja-Kuna0.560000.59000
HUFWęgry-Forint 0.013200.01340
ROLRumunia-Lej 0.900000.92000
BGNBułgaria-Lew 2.190002.24000
TRLTurcja-Lira 0.660000.84000
AEDZjednoczone Emiraty Arabskie-Dirham 1.020001.07000
ALLAlbania-Lek 0.032000.04000
SARArabia Saudyjska-Rial 0.910000.99000
AMDArmenia-Dram 0.007200.00890
AZMAzerbejdżan-Manat1.800002.35000
BYBBiałoruś-Rubel 1.770001.95000
BAMBośnia i Hercegowina-Marka 2.250002.37000
BRLBrazylia-Real 0.990001.14000
DOPDominikana-Peso 0.075000.08500
EGPEgipt-Funt 0.200000.24000
PHPFilipiny-Peso 0.072000.07900
GELGruzja-Lari 1.400001.55000
HKDHongKong-Dolar 0.470000.51000
INRIndie-Rupia 0.050000.05400
IDRIndonezja-Rupia 0.000240.00028
IEPIrlandia-Funt 4.650004.78000
ISKIslandia-Korona0.028000.03250
JMDJamajka Dolar 0.021000.04900
JODJordania-Dinar 5.400005.80000
QARKatar-Rial 0.920001.07000
KZTKazachstan-Tenge 0.009400.01100
KESKenia-Szyling 0.035000.04200
KRWKorea południowa-Won 0.003300.00360
COPKolumbia-Peso 0.000700.00110
MKDMacedonia-Denar 0.067000.07700
MVRMalediwy-Rupia 0.200000.34000
MYRMalezja-Ringgit 0.860000.96000
MADMaroko-Dirham 0.430000.48000
MURMauritius-Rupia 0.105000.13000
MXNMeksyk-Peso 0.190000.22000
NZDNowa Zelandia-Dolar 2.560002.69000
PENPeru-Nowy Sol 1.000001.40000
ZARRPA-Rand 0.240000.31000
RSDSerbia-Dinar 0.034000.04180
SCRSeszele-Rupia 0.370000.47000
SGDSingapur-Dolar 2.750002.87000
SCPSzkocja-Funt 4.650004.78000
THBTajlandia-Bat 0.116000.12500
TNDTunezja-Dinar 0.850001.15000
VNDWietnam-Dong 0.000160.00019
CLPPeso Chilijskie0.005000.00650
CZKbBilon CZK0.110000.15000
EURbEuro Bilon4.130004.23000
GBPbBilon GBP3.900004.60000

Prezentowane powyżej kursy walut nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego, dlatego do zawarcia wiążących transakcji prosimy o kontakt osobisty, telefoniczny lub drogą elektroniczną w celu uzgodnienia kwoty i kursu waluty.