centnet

Oblicz wartość wymiany

Chcę:

Za 1000 EUR

zapłacisz u nas tylko:

4190.00

Zarezerwuj kurs

Negocjowane kursy walut z dnia 2017-05-24

Ze względu na zmienność kursów walut, prosimy o telefoniczne lub osobiste uzgodnienie przybliżonego terminu wymiany. Numery telefonów: 71 372-35-02; 71 341-87-82 lub 500-400-123    

SymbolNazwa walutyKantor kupujeKantor sprzedaje
USDDolar Amerykański3.735003.75000
EUREuro4.175004.19000
CHFFrank Szwajcarski3.835003.85500
GBPFunt Brytyjski4.835004.86000
CZKKorona Czeska0.157500.15850
EUBEuro Bilon4.060004.14000
DKKKorona Duńska0.560000.56200
NOKKorona Norweska0.442000.44500
SEKKorona Szwedzka0.427000.42900
AUDDolar Australijski2.800002.82000
CADDolar Kanadyjski2.770002.79000
JPYYen Japoński0.033500.03630
CNYJuan Chiński0.510000.59000
SCPFunt Szkocki4.760004.86000
TRLLira Turecka1.010001.11000
BGNLew Bułgarski2.160002.23000
BYBRubel Białoruski2.010002.21000
HRKKuna Chorwacka0.575000.58500
HUFForint Węgierski0.013650.01380
ROLLej Rumuński0.870000.97000
RUBRubel Rosyjski0.066000.06900
UAHHrywna Ukraińska0.135000.15500

Prezentowane powyżej kursy walut nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego, dlatego do zawarcia wiążących transakcji prosimy o kontakt osobisty, telefoniczny lub drogą elektroniczną w celu uzgodnienia kwoty i kursu waluty.