centnet

Oblicz wartość wymiany

Chcę:

Za 1000 EUR

zapłacisz u nas tylko:

4240.00

Zarezerwuj kurs

Negocjowane kursy walut z dnia 2017-10-19

Ze względu na zmienność kursów walut, prosimy o telefoniczne lub osobiste uzgodnienie przybliżonego terminu wymiany. Numery telefonów: 71 372-35-02; 71 341-87-82 lub 500-400-123    

SymbolNazwa walutyKantor kupujeKantor sprzedaje
EUREuro4.225004.24000
USDDolar Amerykański3.575003.59000
CHFFrank Szwajcarski3.675003.68500
GBPFunt Brytyjski4.695004.71500
CZKKorona Czeska0.163500.16550
EUBEuro Bilon4.110004.19000
DKKKorona Duńska0.566000.56800
NOKKorona Norweska0.448000.45000
SEKKorona Szwedzka0.437000.43900
AUDDolar Australijski2.810002.84000
CADDolar Kanadyjski2.870002.89000
JPYYen Japoński0.032500.03400
CNYJuan Chiński0.510000.56000
SCPFunt Szkocki4.630004.68000
TRLLira Turecka0.930001.08000
BGNLew Bułgarski2.160002.23000
BYBRubel Białoruski1.890002.15000
HRKKuna Chorwacka0.530000.58000
HUFForint Węgierski0.013700.01400
ROLLej Rumuński0.850000.95000
RUBRubel Rosyjski0.061500.06250
UAHHrywna Ukraińska0.130000.14300

Prezentowane powyżej kursy walut nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego, dlatego do zawarcia wiążących transakcji prosimy o kontakt osobisty, telefoniczny lub drogą elektroniczną w celu uzgodnienia kwoty i kursu waluty.