centnet

Oblicz wartość wymiany

Chcę:

Za 1000 EUR

zapłacisz u nas tylko:

4260.00

Zarezerwuj kurs

Negocjowane kursy walut z dnia 2017-03-27

Ze względu na zmienność kursów walut, prosimy o telefoniczne lub osobiste uzgodnienie przybliżonego terminu wymiany. Numery telefonów: 71 372-35-02; 71 341-87-82 lub 500-400-123    

SymbolNazwa walutyKantor kupujeKantor sprzedaje
USDDolar Amerykański3.900003.92000
EUREuro4.240004.26000
CHFFrank Szwajcarski3.965003.99500
GBPFunt Brytyjski4.895004.91500
CZKKorona Czeska0.157000.15850
EUBEuro Bilon4.090004.19000
DKKKorona Duńska0.568000.57100
NOKKorona Norweska0.458000.46100
SEKKorona Szwedzka0.443000.44500
AUDDolar Australijski2.975002.99500
CADDolar Kanadyjski2.930002.96000
JPYYen Japoński0.035300.03710
CNYJuan Chiński0.540000.62000
SCPFunt Szkocki4.880004.90000
TRLLira Turecka1.060001.14000
BGNLew Bułgarski2.210002.27000
BYBRubel Białoruski1.950002.05000
HRKKuna Chorwacka0.580000.61000
HUFForint Węgierski0.013700.01430
ROLLej Rumuński0.850000.98000
RUBRubel Rosyjski0.067500.07000
UAHHrywna Ukraińska0.135000.15500

Prezentowane powyżej kursy walut nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego, dlatego do zawarcia wiążących transakcji prosimy o kontakt osobisty, telefoniczny lub drogą elektroniczną w celu uzgodnienia kwoty i kursu waluty.