centnet

Oblicz wartość wymiany

Chcę:

Za 1000 EUR

zapłacisz u nas tylko:

4305.00

Dostawa do domu

Zarezerwuj kurs

Aktualne negocjowane kursy walut 2018-09-22

Jeśli planują Państwo zagraniczny wyjazd lub chcą Państwo wymienić obcą walutę na złotówki, zapraszamy do kantoru CENT w samym centrum Wrocławia. Posiadamy najszerszy w mieście wybór walut i oferujemy atrakcyjne ceny.

Przed wizytą w kantorze polecamy zapoznanie się z kursem walut zamieszczonym na naszej stronie internetowej i późniejsze powołanie się na niego na miejscu. Ponadto, ze względu na zmienność kursów, zachęcamy do uzgadniania ich drogą telefoniczną lub rezerwacji terminu wymiany.

Polecamy korzystanie z usług CENTKANTORU – najtańszego kantoru we Wrocławiu.

Ze względu na zmienność kursów walut, prosimy o telefoniczne lub osobiste uzgodnienie przybliżonego terminu wymiany. Numery telefonów: 71 372-35-02; 71 341-87-82 lub 500-400-123    

SymbolNazwa walutyKantor kupujeKantor sprzedaje
EUREuro4.295004.30500
USDStany Zjednoczone-Dolar 3.670003.68500
GBPWielka Brytania-Funt 4.780004.80000
CHFSzwajcaria-Frank 3.810003.82500
CZKCzechy-Korona 0.167500.16850
DKKDania-Korona0.574000.57600
NOKNorwegia-Korona 0.447000.44900
SEKSzwecja-Korona 0.414000.41600
AUDAustralia-Dolar2.660002.67000
CADKanada-Dolar2.830002.84000
ILSIzrael-Szekel 0.990001.04500
JPYJaponia-Yen 0.032500.03440
CNYChiny-Juan0.520000.56000
UAHUkraina-Hrywna 0.130000.14500
RUBRosja-Rubel 0.053500.05800
HRKChorwacja-Kuna0.588000.59300
HUFWęgry-Forint 0.013200.01340
ROLRumunia-Lej 0.920000.94000
BGNBułgaria-Lew 2.200002.25500
TRLTurcja-Lira 0.600000.76000
AEDZjednoczone Emiraty Arabskie-Dirham 1.010001.05000
ALLAlbania-Lek 0.032000.04000
SARArabia Saudyjska-Rial 0.910000.99000
AMDArmenia-Dram 0.006000.01100
AZMAzerbejdżan-Manat1.500002.50000
BYBBiałoruś-Rubel 1.770001.95000
BAMBośnia i Hercegowina-Marka 2.250002.37000
BRLBrazylia-Real 0.830000.99000
DOPDominikana-Peso 0.075000.08300
EGPEgipt-Funt 0.180000.27000
PHPFilipiny-Peso 0.069000.07450
GELGruzja-Lari 1.400001.65000
HKDHongKong-Dolar 0.410000.49500
INRIndie-Rupia 0.045000.05850
IDRIndonezja-Rupia 0.000210.00029
IEPIrlandia-Funt 4.500004.68000
ISKIslandia-Korona0.033000.03500
JMDJamajka Dolar 0.021000.04900
JODJordania-Dinar 4.800005.23000
QARKatar-Rial 0.800001.04000
KZTKazachstan-Tenge 0.009200.01180
KESKenia-Szyling 0.031000.03740
KRWKorea południowa-Won 0.003300.00365
COPKolumbia-Peso 0.000700.00150
MKDMacedonia-Denar 0.065000.07650
MVRMalediwy-Rupia 0.200000.34000
MYRMalezja-Ringgit 0.860000.95000
MADMaroko-Dirham 0.400000.50000
MURMauritius-Rupia 0.120000.15000
MXNMeksyk-Peso 0.190000.22000
NZDNowa Zelandia-Dolar 2.500002.65000
OMROman-Rial7.000009.00000
PENPeru-Nowy Sol 1.000001.40000
ZARRPA-Rand 0.240000.31000
RSDSerbia-Dinar 0.034000.04180
SCRSeszele-Rupia 0.370000.47000
SGDSingapur-Dolar 2.650002.82000
SCPSzkocja-Funt 4.500004.68000
THBTajlandia-Bat 0.113000.12200
TNDTunezja-Dinar 0.850001.15000
VNDWietnam-Dong 0.000160.00020
CLPPeso Chilijskie0.550000.68000
CZKbBilon CZK0.110000.15000
EURbEuro Bilon4.130004.23000
GBPbBilon GBP3.900004.30000

Prezentowane powyżej kursy walut nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego, dlatego do zawarcia wiążących transakcji prosimy o kontakt osobisty, telefoniczny lub drogą elektroniczną w celu uzgodnienia kwoty i kursu waluty.