centnet

Oblicz wartość wymiany

Chcę:

Za 1000 EUR

zapłacisz u nas tylko:

4330.00

Dostawa do domu

Zarezerwuj kurs

Aktualne negocjowane kursy walut 2019-02-16

Jeśli planują Państwo zagraniczny wyjazd lub chcą Państwo wymienić obcą walutę na złotówki, zapraszamy do kantoru CENT w samym centrum Wrocławia. Posiadamy najszerszy w mieście wybór walut i oferujemy atrakcyjne ceny.

Przed wizytą w kantorze polecamy zapoznanie się z kursem walut zamieszczonym na naszej stronie internetowej i późniejsze powołanie się na niego na miejscu. Ponadto, ze względu na zmienność kursów, zachęcamy do uzgadniania ich drogą telefoniczną lub rezerwacji terminu wymiany.

Polecamy korzystanie z usług CENTKANTORU – najtańszego kantoru we Wrocławiu.

Ze względu na zmienność kursów walut, prosimy o telefoniczne lub osobiste uzgodnienie przybliżonego terminu wymiany. Numery telefonów: 71 372-35-02; 71 341-87-82 lub 500-400-123    

SymbolNazwa walutyKantor kupujeKantor sprzedaje
EUREuro4.315004.33000
E500Euro 5004.320004.33000
USDStany Zjednoczone-Dolar 3.835003.85500
GBPWielka Brytania-Funt 4.910004.93000
CHFSzwajcaria-Frank 3.810003.83000
CZKCzechy-Korona 0.167500.16900
DKKDania-Korona0.578000.58100
NOKNorwegia-Korona 0.440000.44300
SEKSzwecja-Korona 0.411000.41300
AUDAustralia-Dolar2.720002.74000
CADKanada-Dolar2.880002.90000
ILSIzrael-Szekel 1.040001.08000
JPYJaponia-Yen 0.034000.03550
CNYChiny-Juan0.540000.57000
UAHUkraina-Hrywna 0.136000.14400
RUBRosja-Rubel 0.056000.05800
HRKChorwacja-Kuna0.575000.59500
HUFWęgry-Forint 0.013400.01360
ROLRumunia-Lej 0.890000.90000
BGNBułgaria-Lew 2.210002.24000
TRLTurcja-Lira 0.700000.80000
AEDZjednoczone Emiraty Arabskie-Dirham 1.020001.08000
ALLAlbania-Lek 0.032000.03900
SARArabia Saudyjska-Rial 0.860001.02000
AMDArmenia-Dram 0.007200.00890
AZMAzerbejdżan-Manat1.900002.50000
BYBBiałoruś-Rubel 1.690001.90000
BAMBośnia i Hercegowina-Marka 2.150002.37000
BRLBrazylia-Real 1.050001.14000
DOPDominikana-Peso 0.076000.08300
EGPEgipt-Funt 0.210000.26000
PHPFilipiny-Peso 0.072000.07900
GELGruzja-Lari 1.400001.60000
HKDHongKong-Dolar 0.470000.51000
INRIndie-Rupia 0.051000.05600
IDRIndonezja-Rupia 0.000250.00029
IEPIrlandia-Funt 4.650004.80000
ISKIslandia-Korona0.029000.03200
JMDJamajka Dolar 0.025000.04900
JODJordania-Dinar 5.300005.80000
QARKatar-Rial 0.920001.09000
KZTKazachstan-Tenge 0.009400.01100
KESKenia-Szyling 0.035000.04200
KRWKorea południowa-Won 0.003200.00355
COPKolumbia-Peso 0.000800.00120
MKDMacedonia-Denar 0.062000.07700
MVRMalediwy-Rupia 0.210000.29000
MYRMalezja-Ringgit 0.900000.98000
MADMaroko-Dirham 0.380000.47000
MURMauritius-Rupia 0.105000.13000
MXNMeksyk-Peso 0.195000.22500
NZDNowa Zelandia-Dolar 2.550002.75000
PENPeru-Nowy Sol 1.100001.35000
ZARRPA-Rand 0.250000.30000
RSDSerbia-Dinar 0.034000.04180
SCRSeszele-Rupia 0.260000.39000
SGDSingapur-Dolar 2.700002.85000
SCPSzkocja-Funt 4.650004.80000
THBTajlandia-Bat 0.123000.12700
TNDTunezja-Dinar 0.850001.25000
VNDWietnam-Dong 0.000160.00019
CLPPeso Chilijskie0.005000.00650
CZKbBilon CZK0.110000.15000
EURbEuro Bilon4.100004.28000
GBPbBilon GBP3.900004.60000

Prezentowane powyżej kursy walut nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego, dlatego do zawarcia wiążących transakcji prosimy o kontakt osobisty, telefoniczny lub drogą elektroniczną w celu uzgodnienia kwoty i kursu waluty.