centnet

Oblicz wartość wymiany

Chcę:

Za 1000 EUR

zapłacisz u nas tylko:

4290.00

Zarezerwuj kurs

Aktualne negocjowane kursy walut 2019-04-20

Jeśli planują Państwo zagraniczny wyjazd lub chcą Państwo wymienić obcą walutę na złotówki, zapraszamy do kantoru CENT w samym centrum Wrocławia. Posiadamy najszerszy w mieście wybór walut i oferujemy atrakcyjne ceny.

Przed wizytą w kantorze polecamy zapoznanie się z kursem walut zamieszczonym na naszej stronie internetowej i późniejsze powołanie się na niego na miejscu. Ponadto, ze względu na zmienność kursów, zachęcamy do uzgadniania ich drogą telefoniczną lub rezerwacji terminu wymiany.

Polecamy korzystanie z usług CENTKANTORU – najtańszego kantoru we Wrocławiu.

Ze względu na zmienność kursów walut, prosimy o telefoniczne lub osobiste uzgodnienie przybliżonego terminu wymiany. Numery telefonów: 71 372-35-02; 71 341-87-82 lub 500-400-123    

SymbolNazwa walutyKantor kupujeKantor sprzedaje
EUREuro4.270004.29000
E500Euro 5004.272004.29000
USDStany Zjednoczone-Dolar 3.815003.83000
GBPWielka Brytania-Funt 4.930004.95000
CHFSzwajcaria-Frank 3.740003.77000
CZKCzechy-Korona 0.165500.16700
DKKDania-Korona0.570000.57300
NOKNorwegia-Korona 0.445000.44700
SEKSzwecja-Korona 0.407000.40900
AUDAustralia-Dolar2.710002.73000
CADKanada-Dolar2.830002.85000
ILSIzrael-Szekel 1.050001.08000
CNYChiny-Juan0.570000.58500
JPYJaponia-Yen 0.034300.03530
UAHUkraina-Hrywna 0.140000.15300
RUBRosja-Rubel 0.058000.05950
HRKChorwacja-Kuna0.585000.60000
HUFWęgry-Forint 0.013200.01360
ROLRumunia-Lej 0.900000.93000
BGNBułgaria-Lew 2.210002.24000
TRLTurcja-Lira 0.680000.77000
AEDZjednoczone Emiraty Arabskie-Dirham 1.010001.10000
ALLAlbania-Lek 0.035000.04000
SARArabia Saudyjska-Rial 0.860001.02000
AMDArmenia-Dram 0.007200.00890
AZMAzerbejdżan-Manat1.900002.50000
BYBBiałoruś-Rubel 1.750001.95000
BAMBośnia i Hercegowina-Marka 2.170002.37000
BRLBrazylia-Real 1.020001.10000
DOPDominikana-Peso 0.076000.08300
EGPEgipt-Funt 0.220000.25500
PHPFilipiny-Peso 0.073500.07950
GELGruzja-Lari 1.450001.60000
HKDHongKong-Dolar 0.470000.50000
INRIndie-Rupia 0.052000.05900
IDRIndonezja-Rupia 0.000260.00029
IEPIrlandia-Funt 4.810004.94000
ISKIslandia-Korona0.031000.03250
JMDJamajka Dolar 0.030000.04800
JODJordania-Dinar 5.300005.80000
QARKatar-Rial 0.920001.09000
KZTKazachstan-Tenge 0.009400.01100
KESKenia-Szyling 0.035000.04200
KRWKorea południowa-Won 0.003200.00350
COPKolumbia-Peso 0.001000.00150
MKDMacedonia-Denar 0.062000.07700
MVRMalediwy-Rupia 0.210000.29000
MYRMalezja-Ringgit 0.900000.98000
MADMaroko-Dirham 0.390000.45000
MURMauritius-Rupia 0.105000.13000
MXNMeksyk-Peso 0.200000.23000
NZDNowa Zelandia-Dolar 2.590002.71000
OMROman-Rial8.6000012.10000
PENPeru-Nowy Sol 1.100001.35000
ZARRPA-Rand 0.250000.30000
RSDSerbia-Dinar 0.037000.04200
SCRSeszele-Rupia 0.260000.39000
SGDSingapur-Dolar 2.770002.86000
SCPSzkocja-Funt 4.810004.94000
THBTajlandia-Bat 0.120000.12700
TNDTunezja-Dinar 1.100001.50000
VNDWietnam-Dong 0.000170.00018
CLPPeso Chilijskie0.005000.00650
CZKbBilon CZK0.110000.15000
EURbEuro Bilon4.150004.21000
GBPbBilon GBP3.900004.60000
NPRRupia nepalska0.023000.04300

Prezentowane powyżej kursy walut nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego, dlatego do zawarcia wiążących transakcji prosimy o kontakt osobisty, telefoniczny lub drogą elektroniczną w celu uzgodnienia kwoty i kursu waluty.