centnet

Oblicz wartość wymiany

Chcę:

Za 1000 EUR

zapłacisz u nas tylko:

4330.00

Dostawa do domu

Zarezerwuj kurs

Aktualne negocjowane kursy walut 2018-07-20

Jeśli planują Państwo zagraniczny wyjazd lub chcą Państwo wymienić obcą walutę na złotówki, zapraszamy do kantoru CENT w samym centrum Wrocławia. Posiadamy najszerszy w mieście wybór walut i oferujemy atrakcyjne ceny.

Przed wizytą w kantorze polecamy zapoznanie się z kursem walut zamieszczonym na naszej stronie internetowej i późniejsze powołanie się na niego na miejscu. Ponadto, ze względu na zmienność kursów, zachęcamy do uzgadniania ich drogą telefoniczną lub rezerwacji terminu wymiany.

Polecamy korzystanie z usług CENTKANTORU – najtańszego kantoru we Wrocławiu.

Ze względu na zmienność kursów walut, prosimy o telefoniczne lub osobiste uzgodnienie przybliżonego terminu wymiany. Numery telefonów: 71 372-35-02; 71 341-87-82 lub 500-400-123    

SymbolNazwa walutyKantor kupujeKantor sprzedaje
EUREuro4.315004.33000
USDStany Zjednoczone-Dolar 3.705003.72500
CHFSzwajcaria-Frank 3.710003.72000
GBPWielka Brytania-Funt 4.820004.83000
CZKCzechy-Korona 0.166500.16750
DKKDania-Korona0.579000.58100
NOKNorwegia-Korona 0.450000.45200
SEKSzwecja-Korona 0.415000.41700
AUDAustralia-Dolar2.730002.75000
CADKanada-Dolar2.795002.81500
ILSIzrael-Szekel 1.000001.05000
JPYJaponia-Yen 0.032700.03420
CNYChiny-Juan0.550000.59000
UAHUkraina-Hrywna 0.140000.15500
RUBRosja-Rubel 0.056000.06000
HRKChorwacja-Kuna0.597000.60400
HUFWęgry-Forint 0.013450.01365
ROLRumunia-Lej 0.950000.98000
BGNBułgaria-Lew 2.260002.29000
TRLTurcja-Lira 0.750000.90000
ALLAlbania-Lek 0.039000.04100
SARArabia Saudyjska-Rial 0.930001.03000
AMDArmenia-Dram 0.006000.01100
AZMAzerbejdżan-Manat1.500002.50000
BYBBiałoruś-Rubel 1.700002.00000
BAMBośnia i Hercegowina-Marka 2.200002.40000
BRLBrazylia-Real 0.850001.03000
DOPDominikana-Peso 0.073000.08300
EGPEgipt-Funt 0.200000.27000
PHPFilipiny-Peso 0.066500.07400
GELGruzja-Lari 1.530001.63000
HKDHongKong-Dolar 0.410000.49000
INRIndie-Rupia 0.045000.06000
IDRIndonezja-Rupia 0.000200.00030
IEPIrlandia-Funt 4.650004.80000
ISKIslandia-Korona0.034000.03550
JMDJamajka Dolar 0.021000.04900
JODJordania-Dinar 5.010005.49000
QARKatar-Rial 0.770000.97000
KZTKazachstan-Tenge 0.009000.01200
KESKenia-Szyling 0.030000.03650
KRWKorea południowa-Won 0.003300.00385
COPKolumbia-Peso 0.000700.00150
MKDMacedonia-Denar 0.065000.07500
MVRMalediwy-Rupia 0.200000.45000
MYRMalezja-Ringgit 0.860000.95000
MADMaroko-Dirham 0.400000.50000
MURMauritius-Rupia 0.100000.15000
MXNMeksyk-Peso 0.170000.22000
NZDNowa Zelandia-Dolar 2.500002.65000
OMROman-Rial7.000009.00000
PENPeru-Nowy Sol 1.000001.40000
ZARRPA-Rand 0.220000.31000
RSDSerbia-Dinar 0.037500.04250
SCRSeszele-Rupia 0.370000.47000
SGDSingapur-Dolar 2.650002.80000
SCPSzkocja-Funt 4.640004.79000
THBTajlandia-Bat 0.113000.12300
TNDTunezja-Dinar 0.850001.15000
VNDWietnam-Dong 0.000160.00019
AEDZjednoczone Emiraty Arabskie-Dirham 0.960001.03000
CZKbBilon CZK0.120000.15500
EURbEuro Bilon4.130004.23000
GBPbBilon GBP3.900004.30000

Prezentowane powyżej kursy walut nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego, dlatego do zawarcia wiążących transakcji prosimy o kontakt osobisty, telefoniczny lub drogą elektroniczną w celu uzgodnienia kwoty i kursu waluty.