centnet

Oblicz wartość wymiany

Chcę:

Za 1000 EUR

zapłacisz u nas tylko:

4180.00

Zarezerwuj kurs

Aktualne negocjowane kursy walut 2018-01-16

Jeśli planują Państwo zagraniczny wyjazd lub chcą Państwo wymienić obcą walutę na złotówki, zapraszamy do kantoru CENT w samym centrum Wrocławia. Posiadamy najszerszy w mieście wybór walut i oferujemy atrakcyjne ceny.

Przed wizytą w kantorze polecamy zapoznanie się z kursem walut zamieszczonym na naszej stronie internetowej i późniejsze powołanie się na niego na miejscu. Ponadto, ze względu na zmienność kursów, zachęcamy do uzgadniania ich drogą telefoniczną lub rezerwacji terminu wymiany.

Polecamy korzystanie z usług CENTKANTORU – najtańszego kantoru we Wrocławiu.

Ze względu na zmienność kursów walut, prosimy o telefoniczne lub osobiste uzgodnienie przybliżonego terminu wymiany. Numery telefonów: 71 372-35-02; 71 341-87-82 lub 500-400-123    

SymbolNazwa walutyKantor kupujeKantor sprzedaje
EUREuro4.170004.18000
USDDolar Amerykański3.420003.43000
CHFFrank Szwajcarski3.545003.56000
GBPFunt Brytyjski4.690004.70000
CZKKorona Czeska0.163000.16340
DKKKorona Duńska0.560000.56100
NOKKorona Norweska0.430000.43200
SEKKorona Szwedzka0.422000.42400
ILSSzekiel izraelski1.010001.08000
AUDDolar Australijski2.725002.74000
CADDolar Kanadyjski2.745002.77500
NZDDolar nowozelandzki2.400002.65000
HUFForint Węgierski0.013400.01370
JPYYen Japoński0.030800.03280
CNYJuan Chiński0.520000.56000
HKDDolar Hongkoński0.430000.48000
THBBat tajlandzki0.110000.11700
SCPFunt Szkocki4.600004.65000
RUBRubel Rosyjski0.059500.06050
UAHHrywna Ukraińska0.120000.13500
ISKKorona islandzka0.031300.03480
BGNLew Bułgarski2.145002.20500
HRKKuna Chorwacka0.530000.57000
ROLLej Rumuński0.900000.92000
RSDDinar Serbski0.030500.03750
GELLari gruzińskie1.350001.55000
ALLLek Albański0.029000.03400
TRLLira Turecka0.870001.02000
BYBRubel Białoruski1.650002.15000
AEDDirham Zjednoczonych Emiratów Arabskich0.950001.02000
SARRial Saudyjski0.660000.95000
MADDirham Marokański0.240000.44000
ZARRand Republiki Południowej Afryki0.230000.29000
BRLReal brazylijski1.010001.26000
MXNPeso Meksykańskie0.140000.21000
KRWWon południowokoreański0.002700.00345
VNDDong Wietnamski0.000130.00018
PHPPeso Filipińskie0.060000.07900
EUBEuro Bilon4.070004.12000

Prezentowane powyżej kursy walut nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego, dlatego do zawarcia wiążących transakcji prosimy o kontakt osobisty, telefoniczny lub drogą elektroniczną w celu uzgodnienia kwoty i kursu waluty.