centnet

Oblicz wartość wymiany

Chcę:

Za 1000 EUR

zapłacisz u nas tylko:

4570.00

Dostawa do domu

Zarezerwuj kurs

Aktualne negocjowane kursy walut 2021-08-02

Jeśli planują Państwo zagraniczny wyjazd lub chcą Państwo wymienić obcą walutę na złotówki, zapraszamy do kantoru CENT w samym centrum Wrocławia. Posiadamy najszerszy w mieście wybór walut i oferujemy atrakcyjne ceny.

Przed wizytą w kantorze polecamy zapoznanie się z kursem walut zamieszczonym na naszej stronie internetowej i późniejsze powołanie się na niego na miejscu. Ponadto, ze względu na zmienność kursów, zachęcamy do uzgadniania ich drogą telefoniczną lub rezerwacji terminu wymiany.

Polecamy korzystanie z usług CENTKANTORU – najtańszego kantoru we Wrocławiu.

Ze względu na zmienność kursów walut, prosimy o telefoniczne lub osobiste uzgodnienie przybliżonego terminu wymiany. Numery telefonów: 71 372-35-02; 71 341-87-82 lub 500-400-123    

SymbolNazwa walutyKantor kupujeKantor sprzedaje
EuroEUREuro4.540004.57000
Euro 500E500Euro 5004.545004.57000
Stany Zjednoczone-Dolar USDStany Zjednoczone-Dolar 3.830003.85000
Wielka Brytania-Funt GBPWielka Brytania-Funt 5.310005.34000
Szwajcaria-Frank CHFSzwajcaria-Frank 4.220004.25000
Czechy-Korona CZKCzechy-Korona 0.177000.17800
Dania-KoronaDKKDania-Korona0.609000.61200
Norwegia-Korona NOKNorwegia-Korona 0.433000.43600
Szwecja-Korona SEKSzwecja-Korona 0.444000.44700
Australia-DolarAUDAustralia-Dolar2.810002.83000
Kanada-DolarCADKanada-Dolar3.060003.07500
Izrael-Szekel ILSIzrael-Szekel 1.000001.17000
Chiny-JuanCNYChiny-Juan0.535000.58500
Ukraina-Hrywna UAHUkraina-Hrywna 0.144000.15200
Rosja-Rubel RUBRosja-Rubel 0.050000.05500
Chorwacja-KunaHRKChorwacja-Kuna0.615000.63500
Węgry-Forint HUFWęgry-Forint 0.012500.01310
Japonia-Yen JPYJaponia-Yen 0.034000.03500
Rumunia-Lej ROLRumunia-Lej 0.925000.97000
Bułgaria-Lew BGNBułgaria-Lew 2.350002.45000
Turcja-Lira TRLTurcja-Lira 0.450000.52000
Zjednoczone Emiraty Arabskie-Dirham AEDZjednoczone Emiraty Arabskie-Dirham 0.980001.05000
Albania-Lek ALLAlbania-Lek 0.039000.04300
Arabia Saudyjska-Rial SARArabia Saudyjska-Rial 0.965000.98500
Armenia-Dram AMDArmenia-Dram 0.006500.00900
Azerbejdżan-ManatAZMAzerbejdżan-Manat1.800002.50000
Białoruś-Rubel BYBBiałoruś-Rubel 1.100001.40000
Bośnia i Hercegowina-Marka BAMBośnia i Hercegowina-Marka 2.050002.45000
Brazylia-Real BRLBrazylia-Real 0.600000.70000
Dominikana-Peso DOPDominikana-Peso 0.069000.07600
Egipt-Funt EGPEgipt-Funt 0.240000.27000
Filipiny-Peso PHPFilipiny-Peso 0.060000.07000
Gruzja-Lari GELGruzja-Lari 1.200001.43000
HongKong-Dolar HKDHongKong-Dolar 0.450000.52000
Indonezja-Rupia IDRIndonezja-Rupia 0.000240.00028
Indie-Rupia INRIndie-Rupia 0.044000.04700
Islandia-KoronaISKIslandia-Korona0.028000.03300
Jamajka Dolar JMDJamajka Dolar 0.020000.03000
Jordania-Dinar JODJordania-Dinar 4.800005.80000
Kazachstan-Tenge KZTKazachstan-Tenge 0.007000.00930
Katar-Rial QARKatar-Rial 0.850000.95000
Kenia-Szyling KESKenia-Szyling 0.034000.03900
Korea południowa-Won KRWKorea południowa-Won 0.003300.00390
Kolumbia-Peso COPKolumbia-Peso 0.001000.00150
Macedonia-Denar MKDMacedonia-Denar 0.070000.07800
Malediwy-Rupia MVRMalediwy-Rupia 0.200000.30000
Malezja-Ringgit MYRMalezja-Ringgit 0.800000.95000
Maroko-Dirham MADMaroko-Dirham 0.300000.44000
Mauritius-Rupia MURMauritius-Rupia 0.088000.12300
Meksyk-Peso MXNMeksyk-Peso 0.200000.21000
Nowa Zelandia-Dolar NZDNowa Zelandia-Dolar 2.620002.65000
Rupia nepalskaNPRRupia nepalska0.023000.04300
Oman-RialOMROman-Rial8.5000010.90000
Peru-Nowy Sol PENPeru-Nowy Sol 0.750001.25000
RPA-Rand ZARRPA-Rand 0.230000.27000
Serbia-Dinar RSDSerbia-Dinar 0.038500.04000
Seszele-Rupia SCRSeszele-Rupia 0.200000.40000
Singapur-Dolar SGDSingapur-Dolar 2.750002.95000
Szkocja-Funt SCPSzkocja-Funt 5.070005.19000
Irlandia-Funt IEPIrlandia-Funt 5.070005.15000
Tajlandia-Bat THBTajlandia-Bat 0.108000.12300
Tunezja-Dinar TNDTunezja-Dinar 1.300001.50000
Wietnam-Dong VNDWietnam-Dong 0.000130.00017
Peso ChilijskieCLPPeso Chilijskie0.004500.00650
Euro BilonEUbEuro Bilon4.100004.37000
Bilon GBPGBbBilon GBP4.600004.90000
Bilon CZKCZbBilon CZK0.152000.15700
Rupia Lankijska LKRRupia Lankijska 0.015500.02000
Dolar TajwańskiTWDDolar Tajwański0.115000.13000

Prezentowane powyżej kursy walut nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego, dlatego do zawarcia wiążących transakcji prosimy o kontakt osobisty, telefoniczny lub drogą elektroniczną w celu uzgodnienia kwoty i kursu waluty.