centnet

Oblicz wartość wymiany

Chcę:

Za 1000 EUR

zapłacisz u nas tylko:

4630,00

Dostawa do domu

Zarezerwuj kurs

Aktualne negocjowane kursy walut 2021-10-27

Jeśli planują Państwo zagraniczny wyjazd lub chcą Państwo wymienić obcą walutę na złotówki, zapraszamy do kantoru CENT w samym centrum Wrocławia. Posiadamy najszerszy w mieście wybór walut i oferujemy atrakcyjne ceny.

Przed wizytą w kantorze polecamy zapoznanie się z kursem walut zamieszczonym na naszej stronie internetowej i późniejsze powołanie się na niego na miejscu. Ponadto, ze względu na zmienność kursów, zachęcamy do uzgadniania ich drogą telefoniczną lub rezerwacji terminu wymiany.

Polecamy korzystanie z usług CENTKANTORU – najtańszego kantoru we Wrocławiu.

Ze względu na zmienność kursów walut, prosimy o telefoniczne lub osobiste uzgodnienie przybliżonego terminu wymiany. Numery telefonów: 71 372-35-02; 71 341-87-82 lub 500-400-123    

SymbolNazwa walutyKantor kupujeKantor sprzedaje
EuroEUREuro4.600004.63000
Euro 500E500Euro 5004.605004.63000
Stany Zjednoczone-Dolar USDStany Zjednoczone-Dolar 3.965003.99500
Szwajcaria-Frank CHFSzwajcaria-Frank 4.320004.35000
Wielka Brytania-Funt GBPWielka Brytania-Funt 5.440005.47000
Czechy-Korona CZKCzechy-Korona 0.177500.17950
Dania-KoronaDKKDania-Korona0.617000.62000
Norwegia-Korona NOKNorwegia-Korona 0.471000.47400
Szwecja-Korona SEKSzwecja-Korona 0.458000.46100
Australia-DolarAUDAustralia-Dolar2.970002.99000
Kanada-DolarCADKanada-Dolar3.190003.22000
Izrael-Szekel ILSIzrael-Szekel 1.180001.28000
Chiny-JuanCNYChiny-Juan0.570000.62000
Ukraina-Hrywna UAHUkraina-Hrywna 0.148000.15700
Rosja-Rubel RUBRosja-Rubel 0.052500.05600
Węgry-Forint HUFWęgry-Forint 0.012600.01325
Chorwacja-KunaHRKChorwacja-Kuna0.590000.63000
Japonia-Yen JPYJaponia-Yen 0.032500.03550
Rumunia-Lej ROLRumunia-Lej 0.880000.93000
Bułgaria-Lew BGNBułgaria-Lew 2.320002.40000
Turcja-Lira TRLTurcja-Lira 0.430000.51000
Zjednoczone Emiraty Arabskie-Dirham AEDZjednoczone Emiraty Arabskie-Dirham 1.030001.13000
Albania-Lek ALLAlbania-Lek 0.036500.04050
Arabia Saudyjska-Rial SARArabia Saudyjska-Rial 0.980001.03000
Armenia-Dram AMDArmenia-Dram 0.006500.00850
Azerbejdżan-ManatAZMAzerbejdżan-Manat1.850002.25000
Białoruś-Rubel BYBBiałoruś-Rubel 1.100001.40000
Bośnia i Hercegowina-Marka BAMBośnia i Hercegowina-Marka 2.200002.45000
Brazylia-Real BRLBrazylia-Real 0.650000.80000
Dominikana-Peso DOPDominikana-Peso 0.071500.07650
Egipt-Funt EGPEgipt-Funt 0.260000.29000
Filipiny-Peso PHPFilipiny-Peso 0.066000.07600
Gruzja-Lari GELGruzja-Lari 1.260001.41000
HongKong-Dolar HKDHongKong-Dolar 0.420000.47000
Indonezja-Rupia IDRIndonezja-Rupia 0.000240.00028
Indie-Rupia INRIndie-Rupia 0.045000.04650
Islandia-KoronaISKIslandia-Korona0.022000.03300
Rupia Lankijska LKRRupia Lankijska 0.015500.02000
Jamajka Dolar JMDJamajka Dolar 0.020000.02500
Jordania-Dinar JODJordania-Dinar 5.250005.80000
Kazachstan-Tenge KZTKazachstan-Tenge 0.007700.00900
Katar-Rial QARKatar-Rial 0.950001.05000
Kenia-Szyling KESKenia-Szyling 0.037000.04000
Korea południowa-Won KRWKorea południowa-Won 0.003050.00345
Kolumbia-Peso COPKolumbia-Peso 0.001000.00150
Macedonia-Denar MKDMacedonia-Denar 0.075000.08500
Malediwy-Rupia MVRMalediwy-Rupia 0.200000.29500
Malezja-Ringgit MYRMalezja-Ringgit 0.830000.93000
Maroko-Dirham MADMaroko-Dirham 0.400000.45000
Mauritius-Rupia MURMauritius-Rupia 0.088800.12300
Meksyk-Peso MXNMeksyk-Peso 0.190000.22000
Nowa Zelandia-Dolar NZDNowa Zelandia-Dolar 2.650002.73000
Rupia nepalskaNPRRupia nepalska0.023000.04300
Oman-RialOMROman-Rial8.5000010.90000
Peru-Nowy Sol PENPeru-Nowy Sol 0.650001.25000
RPA-Rand ZARRPA-Rand 0.220000.27000
Serbia-Dinar RSDSerbia-Dinar 0.038500.03950
Seszele-Rupia SCRSeszele-Rupia 0.200000.40000
Singapur-Dolar SGDSingapur-Dolar 2.650002.90000
Szkocja-Funt SCPSzkocja-Funt 5.000005.30000
Irlandia-Funt IEPIrlandia-Funt 5.000005.14000
Tajlandia-Bat THBTajlandia-Bat 0.112500.12850
Dolar TajwańskiTWDDolar Tajwański0.115000.13000
Tunezja-Dinar TNDTunezja-Dinar 1.350001.50000
Wietnam-Dong VNDWietnam-Dong 0.000140.00019
Peso ChilijskieCLPPeso Chilijskie0.004500.00650
Euro BilonEUbEuro Bilon4.150004.35000
Bilon GBPGBbBilon GBP4.700005.10000
Bilon CZKCZbBilon CZK0.151000.16100

Prezentowane powyżej kursy walut nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego, dlatego do zawarcia wiążących transakcji prosimy o kontakt osobisty, telefoniczny lub drogą elektroniczną w celu uzgodnienia kwoty i kursu waluty.