centnet

Oblicz wartość wymiany

Chcę:

Za 1000 EUR

zapłacisz u nas tylko:

4245.00

Dostawa do domu

Zarezerwuj kurs

Aktualne negocjowane kursy walut 2020-01-19

Jeśli planują Państwo zagraniczny wyjazd lub chcą Państwo wymienić obcą walutę na złotówki, zapraszamy do kantoru CENT w samym centrum Wrocławia. Posiadamy najszerszy w mieście wybór walut i oferujemy atrakcyjne ceny.

Przed wizytą w kantorze polecamy zapoznanie się z kursem walut zamieszczonym na naszej stronie internetowej i późniejsze powołanie się na niego na miejscu. Ponadto, ze względu na zmienność kursów, zachęcamy do uzgadniania ich drogą telefoniczną lub rezerwacji terminu wymiany.

Polecamy korzystanie z usług CENTKANTORU – najtańszego kantoru we Wrocławiu.

Ze względu na zmienność kursów walut, prosimy o telefoniczne lub osobiste uzgodnienie przybliżonego terminu wymiany. Numery telefonów: 71 372-35-02; 71 341-87-82 lub 500-400-123    

SymbolNazwa walutyKantor kupujeKantor sprzedaje
EUREuro4.215004.24500
E500Euro 5004.220004.24500
USDStany Zjednoczone-Dolar 3.800003.84000
GBPWielka Brytania-Funt 4.950004.97500
CHFSzwajcaria-Frank 3.935003.96000
CZKCzechy-Korona 0.167500.16900
DKKDania-Korona0.564000.56600
NOKNorwegia-Korona 0.426000.42800
SEKSzwecja-Korona 0.399000.40100
AUDAustralia-Dolar2.620002.64000
CADKanada-Dolar2.910002.93000
ILSIzrael-Szekel 1.100001.17000
JPYJaponia-Yen 0.034500.03650
CNYChiny-Juan0.530000.56000
UAHUkraina-Hrywna 0.158000.17200
RUBRosja-Rubel 0.060000.06400
HRKChorwacja-Kuna0.560000.59000
HUFWęgry-Forint 0.012700.01310
ROLRumunia-Lej 0.850000.95000
BGNBułgaria-Lew 2.110002.24000
TRLTurcja-Lira 0.660000.76000
AEDZjednoczone Emiraty Arabskie-Dirham 1.020001.08000
ALLAlbania-Lek 0.035000.03800
SARArabia Saudyjska-Rial 0.950001.05000
AMDArmenia-Dram 0.007000.00900
AZMAzerbejdżan-Manat2.100002.50000
BYBBiałoruś-Rubel 1.700001.90000
BAMBośnia i Hercegowina-Marka 2.100002.40000
BRLBrazylia-Real 0.900001.00000
DOPDominikana-Peso 0.073000.08000
EGPEgipt-Funt 0.240000.28000
PHPFilipiny-Peso 0.076000.08100
GELGruzja-Lari 1.320001.50000
HKDHongKong-Dolar 0.475000.51000
INRIndie-Rupia 0.052000.06200
IDRIndonezja-Rupia 0.000280.00030
IEPIrlandia-Funt 4.800004.95000
ISKIslandia-Korona0.028000.03200
JMDJamajka Dolar 0.020000.04000
JODJordania-Dinar 5.350005.95000
KZTKazachstan-Tenge 0.009500.01200
QARKatar-Rial 0.950001.15000
KESKenia-Szyling 0.037000.04200
KRWKorea południowa-Won 0.003300.00360
COPKolumbia-Peso 0.001000.00150
MKDMacedonia-Denar 0.065000.07500
MVRMalediwy-Rupia 0.250000.32000
MYRMalezja-Ringgit 0.900001.00000
MADMaroko-Dirham 0.400000.48000
MURMauritius-Rupia 0.105000.12500
MXNMeksyk-Peso 0.210000.23000
NZDNowa Zelandia-Dolar 2.550002.69000
NPRRupia nepalska0.023000.04300
OMROman-Rial9.0000011.00000
PENPeru-Nowy Sol 1.200001.35000
ZARRPA-Rand 0.255000.28000
RSDSerbia-Dinar 0.035500.03900
SCRSeszele-Rupia 0.260000.39000
SGDSingapur-Dolar 2.780002.94000
SCPSzkocja-Funt 4.800004.95000
THBTajlandia-Bat 0.130000.13600
TNDTunezja-Dinar 1.350001.55000
VNDWietnam-Dong 0.000170.00018
CLPPeso Chilijskie0.005000.00650
CZKbBilon CZK0.120000.15000
EURbEuro Bilon4.050004.15000
GBPbBilon GBP4.000004.90000
LKRRupia Lankijska 0.021000.02600
TWDDolar Tajwański0.110000.14500

Prezentowane powyżej kursy walut nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego, dlatego do zawarcia wiążących transakcji prosimy o kontakt osobisty, telefoniczny lub drogą elektroniczną w celu uzgodnienia kwoty i kursu waluty.