centnet

Oblicz wartość wymiany

Chcę:

Za 1000 EUR

zapłacisz u nas tylko:

4550.00

Dostawa do domu

Zarezerwuj kurs

Aktualne negocjowane kursy walut 2021-01-27

Jeśli planują Państwo zagraniczny wyjazd lub chcą Państwo wymienić obcą walutę na złotówki, zapraszamy do kantoru CENT w samym centrum Wrocławia. Posiadamy najszerszy w mieście wybór walut i oferujemy atrakcyjne ceny.

Przed wizytą w kantorze polecamy zapoznanie się z kursem walut zamieszczonym na naszej stronie internetowej i późniejsze powołanie się na niego na miejscu. Ponadto, ze względu na zmienność kursów, zachęcamy do uzgadniania ich drogą telefoniczną lub rezerwacji terminu wymiany.

Polecamy korzystanie z usług CENTKANTORU – najtańszego kantoru we Wrocławiu.

Ze względu na zmienność kursów walut, prosimy o telefoniczne lub osobiste uzgodnienie przybliżonego terminu wymiany. Numery telefonów: 71 372-35-02; 71 341-87-82 lub 500-400-123    

SymbolNazwa walutyKantor kupujeKantor sprzedaje
EuroEUREuro4.545004.55000
Euro 500E500Euro 5004.546004.55000
Stany Zjednoczone-Dolar USDStany Zjednoczone-Dolar 3.750003.76000
Wielka Brytania-Funt GBPWielka Brytania-Funt 5.135005.14000
Szwajcaria-Frank CHFSzwajcaria-Frank 4.220004.23000
Czechy-Korona CZKCzechy-Korona 0.173500.17400
Dania-KoronaDKKDania-Korona0.610000.61100
Norwegia-Korona NOKNorwegia-Korona 0.434000.43600
Szwecja-Korona SEKSzwecja-Korona 0.448000.44900
Australia-DolarAUDAustralia-Dolar2.885002.89000
Kanada-DolarCADKanada-Dolar2.940002.94500
Ukraina-Hrywna UAHUkraina-Hrywna 0.124500.12950
Rosja-Rubel RUBRosja-Rubel 0.048500.05150
Izrael-Szekel ILSIzrael-Szekel 1.010001.04000
Japonia-Yen JPYJaponia-Yen 0.035900.03600
Chiny-JuanCNYChiny-Juan0.550000.56000
Chorwacja-KunaHRKChorwacja-Kuna0.590000.60000
Węgry-Forint HUFWęgry-Forint 0.012500.01260
Rumunia-Lej ROLRumunia-Lej 0.920000.92500
Bułgaria-Lew BGNBułgaria-Lew 2.300002.33000
Turcja-Lira TRLTurcja-Lira 0.525000.55500
Zjednoczone Emiraty Arabskie-Dirham AEDZjednoczone Emiraty Arabskie-Dirham 1.030001.05000
Albania-Lek ALLAlbania-Lek 0.035300.03630
Arabia Saudyjska-Rial SARArabia Saudyjska-Rial 0.925001.02500
Armenia-Dram AMDArmenia-Dram 0.005500.00750
Azerbejdżan-ManatAZMAzerbejdżan-Manat1.550002.25000
Białoruś-Rubel BYBBiałoruś-Rubel 1.250001.45000
Bośnia i Hercegowina-Marka BAMBośnia i Hercegowina-Marka 2.100002.40000
Brazylia-Real BRLBrazylia-Real 0.650000.85000
Dominikana-Peso DOPDominikana-Peso 0.062500.06750
Egipt-Funt EGPEgipt-Funt 0.220000.27000
Filipiny-Peso PHPFilipiny-Peso 0.063000.07300
Gruzja-Lari GELGruzja-Lari 1.050001.30000
HongKong-Dolar HKDHongKong-Dolar 0.455000.47500
Indie-Rupia INRIndie-Rupia 0.045500.05050
Indonezja-Rupia IDRIndonezja-Rupia 0.000230.00028
Islandia-KoronaISKIslandia-Korona0.024000.02900
Jamajka Dolar JMDJamajka Dolar 0.025000.03500
Jordania-Dinar JODJordania-Dinar 4.500005.80000
Kazachstan-Tenge KZTKazachstan-Tenge 0.007300.00980
Katar-Rial QARKatar-Rial 0.850001.05000
Kenia-Szyling KESKenia-Szyling 0.028000.03800
Korea południowa-Won KRWKorea południowa-Won 0.003150.00345
Kolumbia-Peso COPKolumbia-Peso 0.001000.00150
Macedonia-Denar MKDMacedonia-Denar 0.065000.07500
Malediwy-Rupia MVRMalediwy-Rupia 0.200000.30000
Malezja-Ringgit MYRMalezja-Ringgit 0.750001.00000
Maroko-Dirham MADMaroko-Dirham 0.350000.45000
Mauritius-Rupia MURMauritius-Rupia 0.080000.12000
Meksyk-Peso MXNMeksyk-Peso 0.190000.24000
Nowa Zelandia-Dolar NZDNowa Zelandia-Dolar 2.510002.69000
Rupia nepalskaNPRRupia nepalska0.023000.04300
Oman-RialOMROman-Rial8.8000010.80000
Peru-Nowy Sol PENPeru-Nowy Sol 0.850001.25000
RPA-Rand ZARRPA-Rand 0.180000.28000
Serbia-Dinar RSDSerbia-Dinar 0.036200.03720
Seszele-Rupia SCRSeszele-Rupia 0.200000.40000
Singapur-Dolar SGDSingapur-Dolar 2.590002.81000
Szkocja-Funt SCPSzkocja-Funt 4.980005.03000
Irlandia-Funt IEPIrlandia-Funt 4.930005.03000
Tajlandia-Bat THBTajlandia-Bat 0.120500.12950
Tunezja-Dinar TNDTunezja-Dinar 1.300001.50000
Wietnam-Dong VNDWietnam-Dong 0.000140.00016
Peso ChilijskieCLPPeso Chilijskie0.004500.00650
Bilon CZKCZKbBilon CZK0.135000.15500
Euro BilonEURbEuro Bilon4.200004.40000
Bilon GBPGBPbBilon GBP4.300004.80000
Rupia Lankijska LKRRupia Lankijska 0.018000.02500
Dolar TajwańskiTWDDolar Tajwański0.115000.14500

Prezentowane powyżej kursy walut nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego, dlatego do zawarcia wiążących transakcji prosimy o kontakt osobisty, telefoniczny lub drogą elektroniczną w celu uzgodnienia kwoty i kursu waluty.