centnet

Oblicz wartość wymiany

Chcę:

Za 1000 EUR

zapłacisz u nas tylko:

4335.00

Dostawa do domu

Zarezerwuj kurs

Aktualne negocjowane kursy walut 2019-08-17

Jeśli planują Państwo zagraniczny wyjazd lub chcą Państwo wymienić obcą walutę na złotówki, zapraszamy do kantoru CENT w samym centrum Wrocławia. Posiadamy najszerszy w mieście wybór walut i oferujemy atrakcyjne ceny.

Przed wizytą w kantorze polecamy zapoznanie się z kursem walut zamieszczonym na naszej stronie internetowej i późniejsze powołanie się na niego na miejscu. Ponadto, ze względu na zmienność kursów, zachęcamy do uzgadniania ich drogą telefoniczną lub rezerwacji terminu wymiany.

Polecamy korzystanie z usług CENTKANTORU – najtańszego kantoru we Wrocławiu.

Ze względu na zmienność kursów walut, prosimy o telefoniczne lub osobiste uzgodnienie przybliżonego terminu wymiany. Numery telefonów: 71 372-35-02; 71 341-87-82 lub 500-400-123    

SymbolNazwa walutyKantor kupujeKantor sprzedaje
EUREuro4.310004.33500
E500Euro 5004.312004.33500
USDStany Zjednoczone-Dolar 3.890003.93000
GBPWielka Brytania-Funt 4.710004.74000
CHFSzwajcaria-Frank 3.980004.01000
CZKCzechy-Korona 0.167000.16850
DKKDania-Korona0.578000.58100
NOKNorwegia-Korona 0.431000.43400
SEKSzwecja-Korona 0.401000.40400
AUDAustralia-Dolar2.630002.66000
CADKanada-Dolar2.920002.95000
ILSIzrael-Szekel 1.050001.15000
JPYJaponia-Yen 0.035500.03700
CNYChiny-Juan0.540000.58000
UAHUkraina-Hrywna 0.149000.16300
RUBRosja-Rubel 0.059500.06100
HRKChorwacja-Kuna0.592000.60700
HUFWęgry-Forint 0.013300.01360
ROLRumunia-Lej 0.910000.94000
BGNBułgaria-Lew 2.220002.26000
TRLTurcja-Lira 0.680000.78000
AEDZjednoczone Emiraty Arabskie-Dirham 1.000001.10000
ALLAlbania-Lek 0.036000.04100
SARArabia Saudyjska-Rial 0.910001.09000
AMDArmenia-Dram 0.007000.00900
AZMAzerbejdżan-Manat2.000002.50000
BYBBiałoruś-Rubel 1.850002.00000
BAMBośnia i Hercegowina-Marka 2.170002.37000
BRLBrazylia-Real 0.940001.04000
DOPDominikana-Peso 0.074000.08400
EGPEgipt-Funt 0.240000.29000
PHPFilipiny-Peso 0.075000.08000
GELGruzja-Lari 1.350001.50000
HKDHongKong-Dolar 0.470000.51000
INRIndie-Rupia 0.054000.05900
IDRIndonezja-Rupia 0.000270.00030
IEPIrlandia-Funt 4.500004.70000
ISKIslandia-Korona0.029500.03300
JMDJamajka Dolar 0.025000.04500
JODJordania-Dinar 5.450005.95000
KZTKazachstan-Tenge 0.009500.01100
QARKatar-Rial 0.950001.10000
KESKenia-Szyling 0.036000.04100
KRWKorea południowa-Won 0.003000.00350
COPKolumbia-Peso 0.001000.00150
MKDMacedonia-Denar 0.065000.07500
MVRMalediwy-Rupia 0.210000.29000
MYRMalezja-Ringgit 0.910000.99000
MADMaroko-Dirham 0.390000.44000
MURMauritius-Rupia 0.105000.12500
MXNMeksyk-Peso 0.190000.22000
NZDNowa Zelandia-Dolar 2.400002.60000
NPRRupia nepalska0.023000.04300
OMROman-Rial9.0000012.00000
PENPeru-Nowy Sol 1.100001.35000
ZARRPA-Rand 0.250000.30000
RSDSerbia-Dinar 0.037000.04200
SCRSeszele-Rupia 0.260000.39000
SGDSingapur-Dolar 2.750002.90000
SCPSzkocja-Funt 4.500004.70000
THBTajlandia-Bat 0.124000.13200
TNDTunezja-Dinar 1.300001.50000
VNDWietnam-Dong 0.000160.00018
CLPPeso Chilijskie0.005000.00650
CZKbBilon CZK0.120000.15000
EURbEuro Bilon4.050004.20000
GBPbBilon GBP3.900004.60000

Prezentowane powyżej kursy walut nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego, dlatego do zawarcia wiążących transakcji prosimy o kontakt osobisty, telefoniczny lub drogą elektroniczną w celu uzgodnienia kwoty i kursu waluty.