centnet

Oblicz wartość wymiany

Chcę:

Za 1000 EUR

zapłacisz u nas tylko:

4730.00

Zarezerwuj kurs

Aktualne negocjowane kursy walut 2023-02-06

Jeśli planują Państwo zagraniczny wyjazd lub chcą Państwo wymienić obcą walutę na złotówki, zapraszamy do kantoru CENT w samym centrum Wrocławia. Posiadamy najszerszy w mieście wybór walut i oferujemy atrakcyjne ceny.

Przed wizytą w kantorze polecamy zapoznanie się z kursem walut zamieszczonym na naszej stronie internetowej i późniejsze powołanie się na niego na miejscu. Ponadto, ze względu na zmienność kursów, zachęcamy do uzgadniania ich drogą telefoniczną lub rezerwacji terminu wymiany.

Polecamy korzystanie z usług CENTKANTORU – najtańszego kantoru we Wrocławiu.

Ze względu na zmienność kursów walut, prosimy o telefoniczne lub osobiste uzgodnienie przybliżonego terminu wymiany. Numery telefonów: 71 372-35-02; 71 341-87-82 lub 500-400-123    

SymbolNazwa walutyKantor kupujeKantor sprzedaje
EuroEUREuro4.700004.73000
Euro 500E500Euro 5004.702004.73000
Stany Zjednoczone-Dolar USDStany Zjednoczone-Dolar 4.330004.38000
USD 1$, 2$US1USD 1$, 2$4.350004.40000
Anglia -Funt GBPAnglia -Funt 5.250005.29000
Szwajcaria-Frank CHFSzwajcaria-Frank 4.720004.76000
Czechy-Korona CZKCzechy-Korona 0.194000.19900
Dania-KoronaDKKDania-Korona0.623000.62800
Norwegia-Korona NOKNorwegia-Korona 0.420000.43000
Szwecja-Korona SEKSzwecja-Korona 0.409000.41900
Kanada-DolarCADKanada-Dolar3.230003.30000
Australia-DolarAUDAustralia-Dolar3.000003.08000
Ukraina-Hrywna UAHUkraina-Hrywna 0.103000.10800
Rosja-Rubel RUBRosja-Rubel 0.053000.05800
Węgry-Forint HUFWęgry-Forint 0.011700.01220
Zjednoczone Emiraty Arabskie-Dirham AEDZjednoczone Emiraty Arabskie-Dirham 1.160001.29000
Albania-Lek ALLAlbania-Lek 0.038000.04400
Armenia-Dram AMDArmenia-Dram 0.009500.01350
Azerbejdżan-ManatAZMAzerbejdżan-Manat2.450003.15000
Bośnia i Hercegowina-Marka BAMBośnia i Hercegowina-Marka 2.300002.60000
Bułgaria-Lew BGNBułgaria-Lew 2.350002.45000
Brazylia-Real BRLBrazylia-Real 0.770000.97000
Białoruś-Rubel BYBBiałoruś-Rubel 1.200001.72000
Peso ChilijskieCLPPeso Chilijskie0.004500.00650
Chiny-JuanCNYChiny-Juan0.620000.67000
Kolumbia-Peso COPKolumbia-Peso 0.000800.00150
Dominikana-Peso DOPDominikana-Peso 0.080000.09000
Egipt-Funt EGPEgipt-Funt 0.145000.19500
Gruzja-Lari GELGruzja-Lari 1.500001.80000
HongKong-Dolar HKDHongKong-Dolar 0.515000.61500
Chorwacja-KunaHRKChorwacja-Kuna0.560000.59000
Indonezja-Rupia IDRIndonezja-Rupia 0.000280.00032
Indie-Rupia INRIndie-Rupia 0.048500.05850
Izrael-Szekel ILSIzrael-Szekel 1.260001.37000
Islandia-KoronaISKIslandia-Korona0.025000.03200
Jamajka Dolar JMDJamajka Dolar 0.025000.04500
Jordania-Dinar JODJordania-Dinar 6.150007.15000
Japonia-Yen JPYJaponia-Yen 0.033300.03530
Kenia-Szyling KESKenia-Szyling 0.035000.04500
Korea południowa-Won KRWKorea południowa-Won 0.003250.00375
Kuwejt- DinarKWDKuwejt- Dinar13.0000016.00000
Kazachstan-Tenge KZTKazachstan-Tenge 0.008000.01000
Rupia Lankijska LKRRupia Lankijska 0.010000.02000
Maroko-Dirham MADMaroko-Dirham 0.420000.48000
Mołdawia- LejMDLMołdawia- Lej0.170000.22000
Macedonia-Denar MKDMacedonia-Denar 0.070000.08200
Mauritius-Rupia MURMauritius-Rupia 0.102000.11200
Malediwy-Rupia MVRMalediwy-Rupia 0.300000.37000
Meksyk-Peso MXNMeksyk-Peso 0.235000.26500
Malezja-Ringgit MYRMalezja-Ringgit 0.970001.07000
Rupia nepalskaNPRRupia nepalska0.021000.04300
Nowa Zelandia-Dolar NZDNowa Zelandia-Dolar 2.780002.98000
Oman-RialOMROman-Rial10.5000012.50000
Peru-Nowy Sol PENPeru-Nowy Sol 1.200001.40000
Filipiny-Peso PHPFilipiny-Peso 0.078000.08800
Rumunia-Lej ROLRumunia-Lej 0.930000.96000
Serbia-Dinar RSDSerbia-Dinar 0.039000.04300
Arabia Saudyjska-Rial SARArabia Saudyjska-Rial 1.110001.21000
Seszele-Rupia SCRSeszele-Rupia 0.320000.42000
Singapur-Dolar SGDSingapur-Dolar 3.060003.46000
Tajlandia-Bat THBTajlandia-Bat 0.136000.14400
Tunezja-Dinar TNDTunezja-Dinar 1.400001.70000
Turcja-Lira TRLTurcja-Lira 0.230000.26000
Dolar TajwańskiTWDDolar Tajwański0.135000.15500
Katar-Rial QARKatar-Rial 1.150001.35000
Wietnam-Dong VNDWietnam-Dong 0.000180.00023
RPA-Rand ZARRPA-Rand 0.250000.28000
Euro BilonEUbEuro Bilon4.200004.60000
Bilon GBPGBbBilon GBP4.300005.00000
Bilon CHFCHbBilon CHF3.100004.10000
Bilon CZKCZbBilon CZK0.150000.18000

Prezentowane powyżej kursy walut nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego, dlatego do zawarcia wiążących transakcji prosimy o kontakt osobisty, telefoniczny lub drogą elektroniczną w celu uzgodnienia kwoty i kursu waluty.