centnet

Oblicz wartość wymiany

Chcę:

Za 1000 EUR

zapłacisz u nas tylko:

4540.00

Dostawa do domu

Zarezerwuj kurs

Aktualne negocjowane kursy walut 2021-04-12

Jeśli planują Państwo zagraniczny wyjazd lub chcą Państwo wymienić obcą walutę na złotówki, zapraszamy do kantoru CENT w samym centrum Wrocławia. Posiadamy najszerszy w mieście wybór walut i oferujemy atrakcyjne ceny.

Przed wizytą w kantorze polecamy zapoznanie się z kursem walut zamieszczonym na naszej stronie internetowej i późniejsze powołanie się na niego na miejscu. Ponadto, ze względu na zmienność kursów, zachęcamy do uzgadniania ich drogą telefoniczną lub rezerwacji terminu wymiany.

Polecamy korzystanie z usług CENTKANTORU – najtańszego kantoru we Wrocławiu.

Ze względu na zmienność kursów walut, prosimy o telefoniczne lub osobiste uzgodnienie przybliżonego terminu wymiany. Numery telefonów: 71 372-35-02; 71 341-87-82 lub 500-400-123    

SymbolNazwa walutyKantor kupujeKantor sprzedaje
EuroEUREuro4.530004.54000
Euro 500E500Euro 5004.531004.54000
Stany Zjednoczone-Dolar USDStany Zjednoczone-Dolar 3.810003.83500
Wielka Brytania-Funt GBPWielka Brytania-Funt 5.210005.23000
Szwajcaria-Frank CHFSzwajcaria-Frank 4.130004.15000
Czechy-Korona CZKCzechy-Korona 0.173000.17400
Dania-KoronaDKKDania-Korona0.606000.60900
Norwegia-Korona NOKNorwegia-Korona 0.446000.44800
Szwecja-Korona SEKSzwecja-Korona 0.441000.44400
Australia-DolarAUDAustralia-Dolar2.870002.90000
Kanada-DolarCADKanada-Dolar3.005003.03500
Izrael-Szekel ILSIzrael-Szekel 1.020001.12000
Chiny-JuanCNYChiny-Juan0.540000.59000
Ukraina-Hrywna UAHUkraina-Hrywna 0.132000.14000
Rosja-Rubel RUBRosja-Rubel 0.048000.05200
Chorwacja-KunaHRKChorwacja-Kuna0.605000.62500
Węgry-Forint HUFWęgry-Forint 0.012550.01285
Japonia-Yen JPYJaponia-Yen 0.034200.03600
Rumunia-Lej ROLRumunia-Lej 0.920000.94000
Bułgaria-Lew BGNBułgaria-Lew 2.300002.35000
Turcja-Lira TRLTurcja-Lira 0.440000.54000
Zjednoczone Emiraty Arabskie-Dirham AEDZjednoczone Emiraty Arabskie-Dirham 1.050001.11000
Albania-Lek ALLAlbania-Lek 0.035500.03950
Arabia Saudyjska-Rial SARArabia Saudyjska-Rial 0.910001.04000
Armenia-Dram AMDArmenia-Dram 0.005800.00780
Azerbejdżan-ManatAZMAzerbejdżan-Manat1.700002.30000
Białoruś-Rubel BYBBiałoruś-Rubel 1.250001.45000
Bośnia i Hercegowina-Marka BAMBośnia i Hercegowina-Marka 2.100002.50000
Brazylia-Real BRLBrazylia-Real 0.600000.80000
Dominikana-Peso DOPDominikana-Peso 0.065000.07500
Egipt-Funt EGPEgipt-Funt 0.230000.27000
Filipiny-Peso PHPFilipiny-Peso 0.067000.08200
Gruzja-Lari GELGruzja-Lari 1.080001.38000
HongKong-Dolar HKDHongKong-Dolar 0.450000.51000
Indie-Rupia INRIndie-Rupia 0.045000.05500
Indonezja-Rupia IDRIndonezja-Rupia 0.000240.00028
Islandia-KoronaISKIslandia-Korona0.025000.03200
Jamajka Dolar JMDJamajka Dolar 0.021000.03100
Jordania-Dinar JODJordania-Dinar 4.700005.70000
Kazachstan-Tenge KZTKazachstan-Tenge 0.007300.00980
Katar-Rial QARKatar-Rial 0.900001.10000
Kenia-Szyling KESKenia-Szyling 0.035000.04000
Korea południowa-Won KRWKorea południowa-Won 0.003000.00350
Kolumbia-Peso COPKolumbia-Peso 0.001000.00150
Macedonia-Denar MKDMacedonia-Denar 0.065000.07500
Malediwy-Rupia MVRMalediwy-Rupia 0.230000.30000
Malezja-Ringgit MYRMalezja-Ringgit 0.800001.00000
Maroko-Dirham MADMaroko-Dirham 0.350000.45000
Mauritius-Rupia MURMauritius-Rupia 0.090000.12000
Meksyk-Peso MXNMeksyk-Peso 0.195000.22500
Nowa Zelandia-Dolar NZDNowa Zelandia-Dolar 2.600002.80000
Rupia nepalskaNPRRupia nepalska0.023000.04300
Oman-RialOMROman-Rial9.2000010.80000
Peru-Nowy Sol PENPeru-Nowy Sol 0.850001.25000
RPA-Rand ZARRPA-Rand 0.230000.28000
Serbia-Dinar RSDSerbia-Dinar 0.037000.04100
Seszele-Rupia SCRSeszele-Rupia 0.200000.40000
Singapur-Dolar SGDSingapur-Dolar 2.650002.95000
Szkocja-Funt SCPSzkocja-Funt 5.050005.15000
Irlandia-Funt IEPIrlandia-Funt 5.020005.12000
Tajlandia-Bat THBTajlandia-Bat 0.115000.12500
Tunezja-Dinar TNDTunezja-Dinar 1.300001.50000
Wietnam-Dong VNDWietnam-Dong 0.000160.00019
Peso ChilijskieCLPPeso Chilijskie0.004500.00650
Euro BilonEURbEuro Bilon4.270004.37000
Bilon GBPGBPbBilon GBP4.490004.89000
Bilon CZKCZKbBilon CZK0.145000.15500
Rupia Lankijska LKRRupia Lankijska 0.018000.02500
Dolar TajwańskiTWDDolar Tajwański0.115000.14500

Prezentowane powyżej kursy walut nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego, dlatego do zawarcia wiążących transakcji prosimy o kontakt osobisty, telefoniczny lub drogą elektroniczną w celu uzgodnienia kwoty i kursu waluty.