centnet

Oblicz wartość wymiany

Chcę:

Za 1000 EUR

zapłacisz u nas tylko:

4870.00

Zarezerwuj kurs

Aktualne negocjowane kursy walut 2022-10-02

Jeśli planują Państwo zagraniczny wyjazd lub chcą Państwo wymienić obcą walutę na złotówki, zapraszamy do kantoru CENT w samym centrum Wrocławia. Posiadamy najszerszy w mieście wybór walut i oferujemy atrakcyjne ceny.

Przed wizytą w kantorze polecamy zapoznanie się z kursem walut zamieszczonym na naszej stronie internetowej i późniejsze powołanie się na niego na miejscu. Ponadto, ze względu na zmienność kursów, zachęcamy do uzgadniania ich drogą telefoniczną lub rezerwacji terminu wymiany.

Polecamy korzystanie z usług CENTKANTORU – najtańszego kantoru we Wrocławiu.

Ze względu na zmienność kursów walut, prosimy o telefoniczne lub osobiste uzgodnienie przybliżonego terminu wymiany. Numery telefonów: 71 372-35-02; 71 341-87-82 lub 500-400-123    

SymbolNazwa walutyKantor kupujeKantor sprzedaje
EuroEUREuro4.820004.87000
Euro 500E500Euro 5004.820004.87000
Stany Zjednoczone-Dolar USDStany Zjednoczone-Dolar 4.940005.00000
USD 1$, 2$US1USD 1$, 2$4.970005.00000
Anglia -Funt GBPAnglia -Funt 5.470005.53000
Szwajcaria-Frank CHFSzwajcaria-Frank 5.000005.08000
Czechy-Korona CZKCzechy-Korona 0.195000.19900
Dania-KoronaDKKDania-Korona0.648000.65500
Norwegia-Korona NOKNorwegia-Korona 0.450000.46500
Szwecja-Korona SEKSzwecja-Korona 0.440000.44800
Kanada-DolarCADKanada-Dolar3.580003.66000
Australia-DolarAUDAustralia-Dolar3.170003.24000
Ukraina-Hrywna UAHUkraina-Hrywna 0.112000.12000
Węgry-Forint HUFWęgry-Forint 0.011400.01210
Rosja-Rubel RUBRosja-Rubel 0.062000.07200
Zjednoczone Emiraty Arabskie-Dirham AEDZjednoczone Emiraty Arabskie-Dirham 1.250001.45000
Albania-Lek ALLAlbania-Lek 0.043500.04550
Armenia-Dram AMDArmenia-Dram 0.009000.01300
Azerbejdżan-ManatAZMAzerbejdżan-Manat2.500002.80000
Bośnia i Hercegowina-Marka BAMBośnia i Hercegowina-Marka 2.400002.80000
Bułgaria-Lew BGNBułgaria-Lew 2.450002.54000
Brazylia-Real BRLBrazylia-Real 0.850001.00000
Białoruś-Rubel BYBBiałoruś-Rubel 1.200001.72000
Peso ChilijskieCLPPeso Chilijskie0.004500.00650
Chiny-JuanCNYChiny-Juan0.660000.70000
Kolumbia-Peso COPKolumbia-Peso 0.001000.00150
Dominikana-Peso DOPDominikana-Peso 0.091000.09800
Egipt-Funt EGPEgipt-Funt 0.275000.30000
Gruzja-Lari GELGruzja-Lari 1.710001.91000
HongKong-Dolar HKDHongKong-Dolar 0.570000.60000
Chorwacja-KunaHRKChorwacja-Kuna0.620000.66000
Indonezja-Rupia IDRIndonezja-Rupia 0.000350.00040
Izrael-Szekel ILSIzrael-Szekel 1.280001.43000
Indie-Rupia INRIndie-Rupia 0.055000.06300
Islandia-KoronaISKIslandia-Korona0.030500.03550
Jamajka Dolar JMDJamajka Dolar 0.025000.04500
Jordania-Dinar JODJordania-Dinar 6.500007.00000
Japonia-Yen JPYJaponia-Yen 0.032500.03600
Kenia-Szyling KESKenia-Szyling 0.038000.04000
Korea południowa-Won KRWKorea południowa-Won 0.003150.00385
Kuwejt- DinarKWDKuwejt- Dinar12.8000015.50000
Kazachstan-Tenge KZTKazachstan-Tenge 0.008000.00900
Rupia Lankijska LKRRupia Lankijska 0.010000.02000
Maroko-Dirham MADMaroko-Dirham 0.450000.50000
Mołdawia- LejMDLMołdawia- Lej0.180000.23000
Macedonia-Denar MKDMacedonia-Denar 0.079000.08500
Mauritius-Rupia MURMauritius-Rupia 0.110000.13000
Malediwy-Rupia MVRMalediwy-Rupia 0.300000.35000
Meksyk-Peso MXNMeksyk-Peso 0.235000.27500
Malezja-Ringgit MYRMalezja-Ringgit 0.980001.18000
Rupia nepalskaNPRRupia nepalska0.023000.04300
Nowa Zelandia-Dolar NZDNowa Zelandia-Dolar 2.750003.00000
Oman-RialOMROman-Rial12.0000014.00000
Peru-Nowy Sol PENPeru-Nowy Sol 1.100001.30000
Filipiny-Peso PHPFilipiny-Peso 0.088000.09300
Katar-Rial QARKatar-Rial 1.200001.40000
Rumunia-Lej ROLRumunia-Lej 0.950001.03000
Serbia-Dinar RSDSerbia-Dinar 0.040500.04250
Arabia Saudyjska-Rial SARArabia Saudyjska-Rial 1.150001.25000
Seszele-Rupia SCRSeszele-Rupia 0.350000.45000
Singapur-Dolar SGDSingapur-Dolar 3.230003.50000
Tajlandia-Bat THBTajlandia-Bat 0.135000.14000
Tunezja-Dinar TNDTunezja-Dinar 1.530001.73000
Turcja-Lira TRLTurcja-Lira 0.255000.33000
Dolar TajwańskiTWDDolar Tajwański0.130000.16000
Euro BilonEUbEuro Bilon4.400004.60000
RPA-Rand ZARRPA-Rand 0.265000.29500
Wietnam-Dong VNDWietnam-Dong 0.000190.00023
Bilon GBPGBbBilon GBP4.600005.20000
Bilon CZKCZbBilon CZK0.160000.17000

Prezentowane powyżej kursy walut nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego, dlatego do zawarcia wiążących transakcji prosimy o kontakt osobisty, telefoniczny lub drogą elektroniczną w celu uzgodnienia kwoty i kursu waluty.