centnet

Oblicz wartość wymiany

Chcę:

Za 1000 EUR

zapłacisz u nas tylko:

4560.00

Dostawa do domu

Zarezerwuj kurs

Aktualne negocjowane kursy walut 2020-09-24

Jeśli planują Państwo zagraniczny wyjazd lub chcą Państwo wymienić obcą walutę na złotówki, zapraszamy do kantoru CENT w samym centrum Wrocławia. Posiadamy najszerszy w mieście wybór walut i oferujemy atrakcyjne ceny.

Przed wizytą w kantorze polecamy zapoznanie się z kursem walut zamieszczonym na naszej stronie internetowej i późniejsze powołanie się na niego na miejscu. Ponadto, ze względu na zmienność kursów, zachęcamy do uzgadniania ich drogą telefoniczną lub rezerwacji terminu wymiany.

Polecamy korzystanie z usług CENTKANTORU – najtańszego kantoru we Wrocławiu.

Ze względu na zmienność kursów walut, prosimy o telefoniczne lub osobiste uzgodnienie przybliżonego terminu wymiany. Numery telefonów: 71 372-35-02; 71 341-87-82 lub 500-400-123    

SymbolNazwa walutyKantor kupujeKantor sprzedaje
EuroEUREuro4.530004.56000
Euro 500E500Euro 5004.532004.56000
Stany Zjednoczone-Dolar USDStany Zjednoczone-Dolar 3.890003.92000
Wielka Brytania-Funt GBPWielka Brytania-Funt 4.950004.97500
Szwajcaria-Frank CHFSzwajcaria-Frank 4.200004.22000
Czechy-Korona CZKCzechy-Korona 0.166000.16750
Dania-KoronaDKKDania-Korona0.606000.60900
Norwegia-Korona NOKNorwegia-Korona 0.405000.40800
Szwecja-Korona SEKSzwecja-Korona 0.426000.42800
Kanada-DolarCADKanada-Dolar2.890002.91000
Australia-DolarAUDAustralia-Dolar2.720002.74000
Izrael-Szekel ILSIzrael-Szekel 0.960001.10000
Japonia-Yen JPYJaponia-Yen 0.034500.03650
Chiny-JuanCNYChiny-Juan0.500000.57000
Ukraina-Hrywna UAHUkraina-Hrywna 0.125000.14000
Rosja-Rubel RUBRosja-Rubel 0.046000.05000
Chorwacja-KunaHRKChorwacja-Kuna0.580000.62000
Węgry-Forint HUFWęgry-Forint 0.012250.01265
Rumunia-Lej ROLRumunia-Lej 0.850000.92000
Bułgaria-Lew BGNBułgaria-Lew 2.230002.35000
Turcja-Lira TRLTurcja-Lira 0.500000.67000
Zjednoczone Emiraty Arabskie-Dirham AEDZjednoczone Emiraty Arabskie-Dirham 0.930001.03000
Albania-Lek ALLAlbania-Lek 0.035000.04000
Arabia Saudyjska-Rial SARArabia Saudyjska-Rial 0.890001.04000
Armenia-Dram AMDArmenia-Dram 0.006800.00830
Azerbejdżan-ManatAZMAzerbejdżan-Manat1.650002.45000
Białoruś-Rubel BYBBiałoruś-Rubel 1.200001.50000
Bośnia i Hercegowina-Marka BAMBośnia i Hercegowina-Marka 2.150002.45000
Brazylia-Real BRLBrazylia-Real 0.630000.78000
Dominikana-Peso DOPDominikana-Peso 0.056000.07600
Egipt-Funt EGPEgipt-Funt 0.210000.29000
Filipiny-Peso PHPFilipiny-Peso 0.068000.08300
Gruzja-Lari GELGruzja-Lari 1.000001.30000
HongKong-Dolar HKDHongKong-Dolar 0.445000.50500
Indie-Rupia INRIndie-Rupia 0.045500.05550
Indonezja-Rupia IDRIndonezja-Rupia 0.000190.00031
Islandia-KoronaISKIslandia-Korona0.023000.02800
Jamajka Dolar JMDJamajka Dolar 0.025000.03500
Jordania-Dinar JODJordania-Dinar 4.600005.80000
Kazachstan-Tenge KZTKazachstan-Tenge 0.007800.00980
Katar-Rial QARKatar-Rial 0.950001.05000
Kenia-Szyling KESKenia-Szyling 0.030000.04000
Korea południowa-Won KRWKorea południowa-Won 0.002850.00335
Kolumbia-Peso COPKolumbia-Peso 0.001000.00150
Macedonia-Denar MKDMacedonia-Denar 0.060000.07900
Malediwy-Rupia MVRMalediwy-Rupia 0.215000.29500
Malezja-Ringgit MYRMalezja-Ringgit 0.770000.97000
Maroko-Dirham MADMaroko-Dirham 0.350000.45000
Mauritius-Rupia MURMauritius-Rupia 0.083000.12300
Meksyk-Peso MXNMeksyk-Peso 0.155000.20500
Nowa Zelandia-Dolar NZDNowa Zelandia-Dolar 2.300002.50000
Rupia nepalskaNPRRupia nepalska0.023000.04300
Oman-RialOMROman-Rial8.3000010.80000
Peru-Nowy Sol PENPeru-Nowy Sol 0.970001.27000
RPA-Rand ZARRPA-Rand 0.180000.28000
Serbia-Dinar RSDSerbia-Dinar 0.035500.03850
Seszele-Rupia SCRSeszele-Rupia 0.200000.40000
Singapur-Dolar SGDSingapur-Dolar 2.450002.85000
Szkocja-Funt SCPSzkocja-Funt 4.770004.90000
Irlandia-Funt IEPIrlandia-Funt 4.700004.82000
Tajlandia-Bat THBTajlandia-Bat 0.110000.12800
Tunezja-Dinar TNDTunezja-Dinar 1.250001.55000
Wietnam-Dong VNDWietnam-Dong 0.000100.00019
Peso ChilijskieCLPPeso Chilijskie0.004500.00650
Bilon CZKCZKbBilon CZK0.125000.15500
Euro BilonEURbEuro Bilon4.150004.30000
Bilon GBPGBPbBilon GBP4.100004.60000
Rupia Lankijska LKRRupia Lankijska 0.018000.02600
Dolar TajwańskiTWDDolar Tajwański0.115000.13500

Prezentowane powyżej kursy walut nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego, dlatego do zawarcia wiążących transakcji prosimy o kontakt osobisty, telefoniczny lub drogą elektroniczną w celu uzgodnienia kwoty i kursu waluty.