centnet

Oblicz wartość wymiany

Chcę:

Za 1000 EUR

zapłacisz u nas tylko:

4340.00

Zarezerwuj kurs

Aktualne negocjowane kursy walut 2024-06-22

Jeśli planują Państwo zagraniczny wyjazd lub chcą Państwo wymienić obcą walutę na złotówki, zapraszamy do kantoru CENT w samym centrum Wrocławia. Posiadamy najszerszy w mieście wybór walut i oferujemy atrakcyjne ceny.

Przed wizytą w kantorze polecamy zapoznanie się z kursem walut zamieszczonym na naszej stronie internetowej i późniejsze powołanie się na niego na miejscu. Ponadto, ze względu na zmienność kursów, zachęcamy do uzgadniania ich drogą telefoniczną lub rezerwacji terminu wymiany.

Polecamy korzystanie z usług CENTKANTORU – najtańszego kantoru we Wrocławiu.

Ze względu na zmienność kursów walut, prosimy o telefoniczne lub osobiste uzgodnienie przybliżonego terminu wymiany. Numery telefonów: 71 372-35-02; 71 341-87-82 lub 500-400-123    

SymbolNazwa walutyKantor kupujeKantor sprzedaje
EuroEUREuro4.310004.34000
Euro 500E500Euro 5004.320004.34000
Stany Zjednoczone-Dolar USDStany Zjednoczone-Dolar 4.020004.05000
USD 1$, 2$US1USD 1$, 2$4.020004.05000
Anglia -Funt GBPAnglia -Funt 5.080005.13000
Szwajcaria-Frank CHFSzwajcaria-Frank 4.510004.55000
Czechy-Korona CZKCzechy-Korona 0.171000.17450
Dania-KoronaDKKDania-Korona0.520000.56000
Norwegia-Korona NOKNorwegia-Korona 0.300000.32600
Szwecja-Korona SEKSzwecja-Korona 0.370000.38500
Kanada-DolarCADKanada-Dolar2.910002.97000
Australia-DolarAUDAustralia-Dolar2.660002.72000
Japonia-Yen JPYJaponia-Yen 0.025600.02860
Ukraina-Hrywna UAHUkraina-Hrywna 0.090000.09900
Rosja-Rubel RUBRosja-Rubel 0.035000.04350
Węgry-Forint HUFWęgry-Forint 0.010500.01140
Zjednoczone Emiraty Arabskie-Dirham AEDZjednoczone Emiraty Arabskie-Dirham 1.080001.15000
Albania-Lek ALLAlbania-Lek 0.044000.04650
Armenia-Dram AMDArmenia-Dram 0.010000.01300
Azerbejdżan-ManatAZMAzerbejdżan-Manat2.200002.75000
Bośnia i Hercegowina-Marka BAMBośnia i Hercegowina-Marka 2.250002.45000
Bułgaria-Lew BGNBułgaria-Lew 2.210002.38000
Brazylia-Real BRLBrazylia-Real 0.800000.90000
Białoruś-Rubel BYBBiałoruś-Rubel 0.920001.35000
Peso ChilijskieCLPPeso Chilijskie0.003800.00495
Chiny-JuanCNYChiny-Juan0.540000.59000
Kolumbia-Peso COPKolumbia-Peso 0.000600.00110
Dominikana-Peso DOPDominikana-Peso 0.070000.08200
Egipt-Funt EGPEgipt-Funt 0.055000.12500
Gruzja-Lari GELGruzja-Lari 1.420001.72000
HongKong-Dolar HKDHongKong-Dolar 0.500000.54500
Chorwacja-KunaHRKChorwacja-Kuna0.350000.50000
Indonezja-Rupia IDRIndonezja-Rupia 0.000240.00033
Indie-Rupia INRIndie-Rupia 0.046000.05200
Izrael-Szekel ILSIzrael-Szekel 0.900001.05000
Islandia-KoronaISKIslandia-Korona0.027000.03000
Jamajka Dolar JMDJamajka Dolar 0.025000.04500
Jordania-Dinar JODJordania-Dinar 5.300006.35000
Kenia-Szyling KESKenia-Szyling 0.023000.04000
Korea południowa-Won KRWKorea południowa-Won 0.002950.00331
Kuwejt- DinarKWDKuwejt- Dinar11.0000013.30000
Kazachstan-Tenge KZTKazachstan-Tenge 0.008000.01100
Rupia Lankijska LKRRupia Lankijska 0.011000.01600
Maroko-Dirham MADMaroko-Dirham 0.421000.47500
Mołdawia- LejMDLMołdawia- Lej0.130000.22000
Macedonia-Denar MKDMacedonia-Denar 0.070000.07900
Mauritius-Rupia MURMauritius-Rupia 0.080000.11000
Malediwy-Rupia MVRMalediwy-Rupia 0.260000.32000
Meksyk-Peso MXNMeksyk-Peso 0.218000.24500
Malezja-Ringgit MYRMalezja-Ringgit 0.860000.92000
Rupia nepalskaNPRRupia nepalska0.020000.04300
Nowa Zelandia-Dolar NZDNowa Zelandia-Dolar 2.320002.72000
Oman-RialOMROman-Rial10.0000011.50000
Peru-Nowy Sol PENPeru-Nowy Sol 1.020001.30000
Filipiny-Peso PHPFilipiny-Peso 0.070000.07945
Rumunia-Lej ROLRumunia-Lej 0.875000.94000
Serbia-Dinar RSDSerbia-Dinar 0.033000.04250
Arabia Saudyjska-Rial SARArabia Saudyjska-Rial 1.010001.16000
Seszele-Rupia SCRSeszele-Rupia 0.300000.40000
Singapur-Dolar SGDSingapur-Dolar 2.850003.17000
Tajlandia-Bat THBTajlandia-Bat 0.111000.12000
Tunezja-Dinar TNDTunezja-Dinar 1.220001.50000
Turcja-Lira TRLTurcja-Lira 0.126000.14000
Dolar TajwańskiTWDDolar Tajwański0.120000.14600
Katar-Rial QARKatar-Rial 1.010001.11000
Wietnam-Dong VNDWietnam-Dong 0.000150.00020
RPA-Rand ZARRPA-Rand 0.200000.25000
Euro BilonEUbEuro Bilon4.050004.24000
Bilon GBPGBbBilon GBP4.000004.45000
Bilon CHFCHbBilon CHF3.800004.10000
Bilon CZKCZbBilon CZK0.145000.16500

Prezentowane powyżej kursy walut nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego, dlatego do zawarcia wiążących transakcji prosimy o kontakt osobisty, telefoniczny lub drogą elektroniczną w celu uzgodnienia kwoty i kursu waluty.