centnet

Oblicz wartość wymiany

Chcę:

Za 1000 EUR

zapłacisz u nas tylko:

4690.00

Dostawa do domu

Zarezerwuj kurs

Aktualne negocjowane kursy walut 2022-05-22

Jeśli planują Państwo zagraniczny wyjazd lub chcą Państwo wymienić obcą walutę na złotówki, zapraszamy do kantoru CENT w samym centrum Wrocławia. Posiadamy najszerszy w mieście wybór walut i oferujemy atrakcyjne ceny.

Przed wizytą w kantorze polecamy zapoznanie się z kursem walut zamieszczonym na naszej stronie internetowej i późniejsze powołanie się na niego na miejscu. Ponadto, ze względu na zmienność kursów, zachęcamy do uzgadniania ich drogą telefoniczną lub rezerwacji terminu wymiany.

Polecamy korzystanie z usług CENTKANTORU – najtańszego kantoru we Wrocławiu.

Ze względu na zmienność kursów walut, prosimy o telefoniczne lub osobiste uzgodnienie przybliżonego terminu wymiany. Numery telefonów: 71 372-35-02; 71 341-87-82 lub 500-400-123    

SymbolNazwa walutyKantor kupujeKantor sprzedaje
EuroEUREuro4.610004.69000
Euro 500E500Euro 5004.620004.69000
Stany Zjednoczone-Dolar USDStany Zjednoczone-Dolar 4.370004.47000
USD 1$, 2$USD1USD 1$, 2$4.400004.47000
Anglia -Funt GBPAnglia -Funt 5.440005.54000
Szwajcaria-Frank CHFSzwajcaria-Frank 4.470004.57000
Czechy-Korona CZKCzechy-Korona 0.185000.19000
Dania-KoronaDKKDania-Korona0.615000.62500
Norwegia-Korona NOKNorwegia-Korona 0.443000.45300
Szwecja-Korona SEKSzwecja-Korona 0.435000.44500
Kanada-DolarCADKanada-Dolar3.350003.45000
Australia-DolarAUDAustralia-Dolar3.030003.13000
Ukraina-Hrywna UAHUkraina-Hrywna 0.120000.13000
Rosja-Rubel RUBRosja-Rubel 0.053000.06300
Zjednoczone Emiraty Arabskie-Dirham AEDZjednoczone Emiraty Arabskie-Dirham 1.230001.33000
Albania-Lek ALLAlbania-Lek 0.040000.04300
Armenia-Dram AMDArmenia-Dram 0.007000.01000
Azerbejdżan-ManatAZMAzerbejdżan-Manat2.400002.80000
Bośnia i Hercegowina-Marka BAMBośnia i Hercegowina-Marka 2.300002.60000
Bułgaria-Lew BGNBułgaria-Lew 2.380002.53000
Brazylia-Real BRLBrazylia-Real 0.930001.03000
Białoruś-Rubel BYBBiałoruś-Rubel 1.200001.50000
Peso ChilijskieCLPPeso Chilijskie0.004500.00650
Chiny-JuanCNYChiny-Juan0.650000.68000
Kolumbia-Peso COPKolumbia-Peso 0.001000.00150
Dominikana-Peso DOPDominikana-Peso 0.082000.08700
Egipt-Funt EGPEgipt-Funt 0.270000.32000
Gruzja-Lari GELGruzja-Lari 1.510001.65000
HongKong-Dolar HKDHongKong-Dolar 0.510000.55000
Chorwacja-KunaHRKChorwacja-Kuna0.620000.67000
Węgry-Forint HUFWęgry-Forint 1.200001.30000
Indonezja-Rupia IDRIndonezja-Rupia 0.000300.00033
Izrael-Szekel ILSIzrael-Szekel 1.270001.42000
Indie-Rupia INRIndie-Rupia 0.052000.06000
Islandia-KoronaISKIslandia-Korona0.030000.03500
Jamajka Dolar JMDJamajka Dolar 0.028000.04800
Jordania-Dinar JODJordania-Dinar 6.400006.70000
Japonia-Yen JPYJaponia-Yen 0.033500.03550
Kenia-Szyling KESKenia-Szyling 0.040000.04200
Korea południowa-Won KRWKorea południowa-Won 0.003500.00380
Kuwejt- DinarKWDKuwejt- Dinar12.1000014.60000
Kazachstan-Tenge KZTKazachstan-Tenge 0.008000.01000
Rupia Lankijska LKRRupia Lankijska 0.012000.02200
Maroko-Dirham MADMaroko-Dirham 0.450000.55000
Mołdawia- LejMDLMołdawia- Lej0.175000.22500
Macedonia-Denar MKDMacedonia-Denar 0.077000.08400
Mauritius-Rupia MURMauritius-Rupia 0.110000.13000
Malediwy-Rupia MVRMalediwy-Rupia 0.300000.35000
Meksyk-Peso MXNMeksyk-Peso 0.225000.23500
Malezja-Ringgit MYRMalezja-Ringgit 0.930001.03000
Rupia nepalskaNPRRupia nepalska0.023000.04300
Nowa Zelandia-Dolar NZDNowa Zelandia-Dolar 2.700002.95000
Oman-RialOMROman-Rial11.0000012.00000
Peru-Nowy Sol PENPeru-Nowy Sol 1.100001.30000
Filipiny-Peso PHPFilipiny-Peso 0.087000.09700
Katar-Rial QARKatar-Rial 1.100001.30000
Rumunia-Lej ROLRumunia-Lej 0.950000.98000
Serbia-Dinar RSDSerbia-Dinar 0.040000.04300
Arabia Saudyjska-Rial SARArabia Saudyjska-Rial 1.090001.14000
Seszele-Rupia SCRSeszele-Rupia 0.330000.43000
Singapur-Dolar SGDSingapur-Dolar 3.000003.35000
Tajlandia-Bat THBTajlandia-Bat 0.131000.13800
Tunezja-Dinar TNDTunezja-Dinar 1.500001.70000
Turcja-Lira TRLTurcja-Lira 0.270000.38500
Dolar TajwańskiTWDDolar Tajwański0.130000.15500
Wietnam-Dong VNDWietnam-Dong 0.000190.00023
RPA-Rand ZARRPA-Rand 0.265000.29500
Euro BilonEUbEuro Bilon4.300004.45000
Bilon GBPGBbBilon GBP5.000005.30000
Bilon CZKCZbBilon CZK0.160000.17000

Prezentowane powyżej kursy walut nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego, dlatego do zawarcia wiążących transakcji prosimy o kontakt osobisty, telefoniczny lub drogą elektroniczną w celu uzgodnienia kwoty i kursu waluty.