centnet

Oblicz wartość wymiany

Chcę:

Za 1000 EUR

zapłacisz u nas tylko:

4280.00

Dostawa do domu

Zarezerwuj kurs

Aktualne negocjowane kursy walut 2019-12-06

Jeśli planują Państwo zagraniczny wyjazd lub chcą Państwo wymienić obcą walutę na złotówki, zapraszamy do kantoru CENT w samym centrum Wrocławia. Posiadamy najszerszy w mieście wybór walut i oferujemy atrakcyjne ceny.

Przed wizytą w kantorze polecamy zapoznanie się z kursem walut zamieszczonym na naszej stronie internetowej i późniejsze powołanie się na niego na miejscu. Ponadto, ze względu na zmienność kursów, zachęcamy do uzgadniania ich drogą telefoniczną lub rezerwacji terminu wymiany.

Polecamy korzystanie z usług CENTKANTORU – najtańszego kantoru we Wrocławiu.

Ze względu na zmienność kursów walut, prosimy o telefoniczne lub osobiste uzgodnienie przybliżonego terminu wymiany. Numery telefonów: 71 372-35-02; 71 341-87-82 lub 500-400-123    

SymbolNazwa walutyKantor kupujeKantor sprzedaje
EUREuro4.265004.28000
E500Euro 5004.266004.28000
USDStany Zjednoczone-Dolar 3.865003.88500
GBPWielka Brytania-Funt 5.060005.08000
CHFSzwajcaria-Frank 3.905003.92000
CZKCzechy-Korona 0.166000.16800
DKKDania-Korona0.570000.57300
NOKNorwegia-Korona 0.420000.42200
SEKSzwecja-Korona 0.404000.40600
AUDAustralia-Dolar2.640002.66000
CADKanada-Dolar2.910002.93000
ILSIzrael-Szekel 1.110001.19000
JPYJaponia-Yen 0.035000.03750
CNYChiny-Juan0.555000.58500
UAHUkraina-Hrywna 0.155000.17000
RUBRosja-Rubel 0.060000.06300
HRKChorwacja-Kuna0.560000.59000
HUFWęgry-Forint 0.012700.01330
ROLRumunia-Lej 0.850000.95000
BGNBułgaria-Lew 2.190002.25000
TRLTurcja-Lira 0.650000.77000
AEDZjednoczone Emiraty Arabskie-Dirham 1.090001.14000
ALLAlbania-Lek 0.031000.04100
SARArabia Saudyjska-Rial 0.910001.09000
AMDArmenia-Dram 0.007000.00900
AZMAzerbejdżan-Manat2.100002.50000
BYBBiałoruś-Rubel 1.700002.00000
BAMBośnia i Hercegowina-Marka 2.150002.40000
BRLBrazylia-Real 0.950001.10000
DOPDominikana-Peso 0.073000.08300
EGPEgipt-Funt 0.240000.29000
PHPFilipiny-Peso 0.072000.08200
GELGruzja-Lari 1.280001.53000
HKDHongKong-Dolar 0.470000.52000
INRIndie-Rupia 0.052000.06200
IDRIndonezja-Rupia 0.000280.00031
IEPIrlandia-Funt 4.700004.95000
ISKIslandia-Korona0.028500.03150
JMDJamajka Dolar 0.020000.04000
JODJordania-Dinar 5.350005.95000
KZTKazachstan-Tenge 0.009500.01200
QARKatar-Rial 0.950001.15000
KESKenia-Szyling 0.037000.04200
KRWKorea południowa-Won 0.003200.00370
COPKolumbia-Peso 0.001000.00150
MKDMacedonia-Denar 0.065000.07500
MVRMalediwy-Rupia 0.240000.32000
MYRMalezja-Ringgit 0.900001.00000
MADMaroko-Dirham 0.400000.48000
MURMauritius-Rupia 0.105000.12500
MXNMeksyk-Peso 0.205000.23500
NZDNowa Zelandia-Dolar 2.500002.70000
NPRRupia nepalska0.023000.04300
OMROman-Rial9.0000011.00000
PENPeru-Nowy Sol 1.100001.35000
ZARRPA-Rand 0.250000.30000
RSDSerbia-Dinar 0.035000.04000
SCRSeszele-Rupia 0.260000.39000
SGDSingapur-Dolar 2.750002.97000
SCPSzkocja-Funt 4.800004.95000
THBTajlandia-Bat 0.129000.13900
TNDTunezja-Dinar 1.350001.55000
VNDWietnam-Dong 0.000170.00019
CLPPeso Chilijskie0.005000.00650
CZKbBilon CZK0.120000.15000
EURbEuro Bilon4.050004.25000
GBPbBilon GBP4.000004.90000
LKRRupia Lankijska 0.021000.02600

Prezentowane powyżej kursy walut nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego, dlatego do zawarcia wiążących transakcji prosimy o kontakt osobisty, telefoniczny lub drogą elektroniczną w celu uzgodnienia kwoty i kursu waluty.