centnet

Oblicz wartość wymiany

Chcę:

Za 1000 EUR

zapłacisz u nas tylko:

4515.00

Dostawa do domu

Zarezerwuj kurs

Aktualne negocjowane kursy walut 2021-06-14

Jeśli planują Państwo zagraniczny wyjazd lub chcą Państwo wymienić obcą walutę na złotówki, zapraszamy do kantoru CENT w samym centrum Wrocławia. Posiadamy najszerszy w mieście wybór walut i oferujemy atrakcyjne ceny.

Przed wizytą w kantorze polecamy zapoznanie się z kursem walut zamieszczonym na naszej stronie internetowej i późniejsze powołanie się na niego na miejscu. Ponadto, ze względu na zmienność kursów, zachęcamy do uzgadniania ich drogą telefoniczną lub rezerwacji terminu wymiany.

Polecamy korzystanie z usług CENTKANTORU – najtańszego kantoru we Wrocławiu.

Ze względu na zmienność kursów walut, prosimy o telefoniczne lub osobiste uzgodnienie przybliżonego terminu wymiany. Numery telefonów: 71 372-35-02; 71 341-87-82 lub 500-400-123    

SymbolNazwa walutyKantor kupujeKantor sprzedaje
EuroEUREuro4.495004.51500
Euro 500E500Euro 5004.496004.51500
Stany Zjednoczone-Dolar USDStany Zjednoczone-Dolar 3.715003.73500
Wielka Brytania-Funt GBPWielka Brytania-Funt 5.220005.24000
Szwajcaria-Frank CHFSzwajcaria-Frank 4.125004.14500
Czechy-Korona CZKCzechy-Korona 0.175000.17700
Dania-KoronaDKKDania-Korona0.602000.60400
Norwegia-Korona NOKNorwegia-Korona 0.442000.44400
Szwecja-Korona SEKSzwecja-Korona 0.443000.44500
Australia-DolarAUDAustralia-Dolar2.840002.87000
Kanada-DolarCADKanada-Dolar3.030003.06000
Izrael-Szekel ILSIzrael-Szekel 1.035001.18500
Chiny-JuanCNYChiny-Juan0.530000.56500
Ukraina-Hrywna UAHUkraina-Hrywna 0.134000.13450
Rosja-Rubel RUBRosja-Rubel 0.050500.05150
Chorwacja-KunaHRKChorwacja-Kuna0.605000.63500
Węgry-Forint HUFWęgry-Forint 0.012750.01285
Japonia-Yen JPYJaponia-Yen 0.033600.03440
Rumunia-Lej ROLRumunia-Lej 0.915000.93500
Bułgaria-Lew BGNBułgaria-Lew 2.320002.35000
Turcja-Lira TRLTurcja-Lira 0.460000.51000
Zjednoczone Emiraty Arabskie-Dirham AEDZjednoczone Emiraty Arabskie-Dirham 0.985001.06500
Albania-Lek ALLAlbania-Lek 0.039000.04000
Arabia Saudyjska-Rial SARArabia Saudyjska-Rial 0.930000.95000
Armenia-Dram AMDArmenia-Dram 0.006000.00760
Azerbejdżan-ManatAZMAzerbejdżan-Manat1.600002.10000
Białoruś-Rubel BYBBiałoruś-Rubel 1.100001.40000
Bośnia i Hercegowina-Marka BAMBośnia i Hercegowina-Marka 2.200002.40000
Brazylia-Real BRLBrazylia-Real 0.600000.70000
Dominikana-Peso DOPDominikana-Peso 0.067000.07700
Egipt-Funt EGPEgipt-Funt 0.240000.27000
Filipiny-Peso PHPFilipiny-Peso 0.060000.07000
Gruzja-Lari GELGruzja-Lari 1.080001.38000
HongKong-Dolar HKDHongKong-Dolar 0.460000.49000
Indonezja-Rupia IDRIndonezja-Rupia 0.000240.00028
Indie-Rupia INRIndie-Rupia 0.046500.04850
Islandia-KoronaISKIslandia-Korona0.025000.03000
Jamajka Dolar JMDJamajka Dolar 0.020000.03000
Jordania-Dinar JODJordania-Dinar 4.700005.70000
Kazachstan-Tenge KZTKazachstan-Tenge 0.007300.00930
Katar-Rial QARKatar-Rial 0.850000.95000
Kenia-Szyling KESKenia-Szyling 0.034000.03700
Korea południowa-Won KRWKorea południowa-Won 0.003150.00335
Kolumbia-Peso COPKolumbia-Peso 0.001000.00150
Macedonia-Denar MKDMacedonia-Denar 0.070000.07500
Malediwy-Rupia MVRMalediwy-Rupia 0.200000.30000
Malezja-Ringgit MYRMalezja-Ringgit 0.800000.95000
Maroko-Dirham MADMaroko-Dirham 0.370000.44000
Mauritius-Rupia MURMauritius-Rupia 0.088000.12300
Meksyk-Peso MXNMeksyk-Peso 0.200000.21000
Nowa Zelandia-Dolar NZDNowa Zelandia-Dolar 2.650002.70000
Rupia nepalskaNPRRupia nepalska0.023000.04300
Oman-RialOMROman-Rial8.5000010.90000
Peru-Nowy Sol PENPeru-Nowy Sol 0.750001.25000
RPA-Rand ZARRPA-Rand 0.240000.27500
Serbia-Dinar RSDSerbia-Dinar 0.038500.04050
Seszele-Rupia SCRSeszele-Rupia 0.200000.40000
Singapur-Dolar SGDSingapur-Dolar 2.550002.65000
Szkocja-Funt SCPSzkocja-Funt 5.030005.09000
Irlandia-Funt IEPIrlandia-Funt 5.030005.09000
Tajlandia-Bat THBTajlandia-Bat 0.116000.12400
Tunezja-Dinar TNDTunezja-Dinar 1.300001.50000
Wietnam-Dong VNDWietnam-Dong 0.000150.00018
Peso ChilijskieCLPPeso Chilijskie0.004500.00650
Euro BilonEURbEuro Bilon4.150004.35000
Bilon GBPGBPbBilon GBP4.600004.90000
Bilon CZKCZKbBilon CZK0.152000.15700
Rupia Lankijska LKRRupia Lankijska 0.015500.02000
Dolar TajwańskiTWDDolar Tajwański0.115000.13000

Prezentowane powyżej kursy walut nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego, dlatego do zawarcia wiążących transakcji prosimy o kontakt osobisty, telefoniczny lub drogą elektroniczną w celu uzgodnienia kwoty i kursu waluty.