centnet

Oblicz wartość wymiany

Chcę:

Za 1000 EUR

zapłacisz u nas tylko:

4285.00

Dostawa do domu

Zarezerwuj kurs

Aktualne negocjowane kursy walut 2019-10-23

Jeśli planują Państwo zagraniczny wyjazd lub chcą Państwo wymienić obcą walutę na złotówki, zapraszamy do kantoru CENT w samym centrum Wrocławia. Posiadamy najszerszy w mieście wybór walut i oferujemy atrakcyjne ceny.

Przed wizytą w kantorze polecamy zapoznanie się z kursem walut zamieszczonym na naszej stronie internetowej i późniejsze powołanie się na niego na miejscu. Ponadto, ze względu na zmienność kursów, zachęcamy do uzgadniania ich drogą telefoniczną lub rezerwacji terminu wymiany.

Polecamy korzystanie z usług CENTKANTORU – najtańszego kantoru we Wrocławiu.

Ze względu na zmienność kursów walut, prosimy o telefoniczne lub osobiste uzgodnienie przybliżonego terminu wymiany. Numery telefonów: 71 372-35-02; 71 341-87-82 lub 500-400-123    

SymbolNazwa walutyKantor kupujeKantor sprzedaje
EUREuro4.265004.28500
E500Euro 5004.267004.28500
USDStany Zjednoczone-Dolar 3.845003.86500
GBPWielka Brytania-Funt 4.940004.96000
CHFSzwajcaria-Frank 3.875003.89500
CZKCzechy-Korona 0.165500.16750
DKKDania-Korona0.570000.57200
NOKNorwegia-Korona 0.417000.41900
SEKSzwecja-Korona 0.395000.39700
AUDAustralia-Dolar2.630002.65000
CADKanada-Dolar2.920002.95000
ILSIzrael-Szekel 1.080001.18000
JPYJaponia-Yen 0.035500.03800
CNYChiny-Juan0.540000.58000
UAHUkraina-Hrywna 0.152000.16800
RUBRosja-Rubel 0.059500.06350
HRKChorwacja-Kuna0.570000.61000
HUFWęgry-Forint 0.012900.01340
ROLRumunia-Lej 0.825000.92500
BGNBułgaria-Lew 2.190002.25000
TRLTurcja-Lira 0.670000.77000
AEDZjednoczone Emiraty Arabskie-Dirham 1.030001.13000
ALLAlbania-Lek 0.037000.04200
SARArabia Saudyjska-Rial 0.910001.09000
AMDArmenia-Dram 0.007000.00900
AZMAzerbejdżan-Manat2.100002.50000
BYBBiałoruś-Rubel 1.800002.05000
BAMBośnia i Hercegowina-Marka 2.190002.39000
BRLBrazylia-Real 0.950001.10000
DOPDominikana-Peso 0.074000.08400
EGPEgipt-Funt 0.240000.29000
PHPFilipiny-Peso 0.072000.08200
GELGruzja-Lari 1.350001.55000
HKDHongKong-Dolar 0.470000.52000
INRIndie-Rupia 0.055000.05950
IDRIndonezja-Rupia 0.000280.00031
IEPIrlandia-Funt 4.600004.85000
ISKIslandia-Korona0.029000.03200
JMDJamajka Dolar 0.025000.04500
JODJordania-Dinar 5.450005.95000
KZTKazachstan-Tenge 0.009500.01200
QARKatar-Rial 0.970001.12000
KESKenia-Szyling 0.037000.04200
KRWKorea południowa-Won 0.003100.00360
COPKolumbia-Peso 0.001000.00150
MKDMacedonia-Denar 0.065000.07500
MVRMalediwy-Rupia 0.270000.32000
MYRMalezja-Ringgit 0.920001.00000
MADMaroko-Dirham 0.430000.48000
MURMauritius-Rupia 0.105000.12500
MXNMeksyk-Peso 0.195000.22500
NZDNowa Zelandia-Dolar 2.450002.65000
NPRRupia nepalska0.023000.04300
OMROman-Rial8.2000011.30000
PENPeru-Nowy Sol 1.100001.35000
ZARRPA-Rand 0.250000.30000
RSDSerbia-Dinar 0.037000.04200
SCRSeszele-Rupia 0.260000.39000
SGDSingapur-Dolar 2.820002.98000
SCPSzkocja-Funt 4.600004.85000
THBTajlandia-Bat 0.125000.14500
TNDTunezja-Dinar 1.350001.55000
VNDWietnam-Dong 0.000160.00018
CLPPeso Chilijskie0.005000.00650
CZKbBilon CZK0.120000.15000
EURbEuro Bilon4.050004.20000
GBPbBilon GBP3.900004.60000
LKRRupia Lankijska 0.021000.02900

Prezentowane powyżej kursy walut nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego, dlatego do zawarcia wiążących transakcji prosimy o kontakt osobisty, telefoniczny lub drogą elektroniczną w celu uzgodnienia kwoty i kursu waluty.