centnet

Oblicz wartość wymiany

Chcę:

Za 1000 EUR

zapłacisz u nas tylko:

4450.00

Dostawa do domu

Zarezerwuj kurs

Aktualne negocjowane kursy walut 2020-06-05

Jeśli planują Państwo zagraniczny wyjazd lub chcą Państwo wymienić obcą walutę na złotówki, zapraszamy do kantoru CENT w samym centrum Wrocławia. Posiadamy najszerszy w mieście wybór walut i oferujemy atrakcyjne ceny.

Przed wizytą w kantorze polecamy zapoznanie się z kursem walut zamieszczonym na naszej stronie internetowej i późniejsze powołanie się na niego na miejscu. Ponadto, ze względu na zmienność kursów, zachęcamy do uzgadniania ich drogą telefoniczną lub rezerwacji terminu wymiany.

Polecamy korzystanie z usług CENTKANTORU – najtańszego kantoru we Wrocławiu.

Ze względu na zmienność kursów walut, prosimy o telefoniczne lub osobiste uzgodnienie przybliżonego terminu wymiany. Numery telefonów: 71 372-35-02; 71 341-87-82 lub 500-400-123    

SymbolNazwa walutyKantor kupujeKantor sprzedaje
EuroEUREuro4.430004.45000
Euro 500E500Euro 5004.432004.45000
Stany Zjednoczone-Dolar USDStany Zjednoczone-Dolar 3.930003.96000
Wielka Brytania-Funt GBPWielka Brytania-Funt 4.950004.98000
Szwajcaria-Frank CHFSzwajcaria-Frank 4.070004.09500
Czechy-Korona CZKCzechy-Korona 0.165500.16650
Dania-KoronaDKKDania-Korona0.591000.59400
Norwegia-Korona NOKNorwegia-Korona 0.419000.42200
Szwecja-Korona SEKSzwecja-Korona 0.424000.42700
Australia-DolarAUDAustralia-Dolar2.720002.74000
Kanada-DolarCADKanada-Dolar2.900002.93000
Izrael-Szekel ILSIzrael-Szekel 1.030001.18000
Japonia-Yen JPYJaponia-Yen 0.035000.03700
Chiny-JuanCNYChiny-Juan0.505000.57500
Ukraina-Hrywna UAHUkraina-Hrywna 0.140000.15700
Rosja-Rubel RUBRosja-Rubel 0.056000.05900
Chorwacja-KunaHRKChorwacja-Kuna0.575000.61500
Węgry-Forint HUFWęgry-Forint 0.012350.01285
Rumunia-Lej ROLRumunia-Lej 0.880000.93000
Bułgaria-Lew BGNBułgaria-Lew 2.150002.35000
Turcja-Lira TRLTurcja-Lira 0.550000.70000
Zjednoczone Emiraty Arabskie-Dirham AEDZjednoczone Emiraty Arabskie-Dirham 1.030001.13000
Albania-Lek ALLAlbania-Lek 0.031000.03800
Arabia Saudyjska-Rial SARArabia Saudyjska-Rial 0.950001.10000
Armenia-Dram AMDArmenia-Dram 0.007500.00950
Azerbejdżan-ManatAZMAzerbejdżan-Manat2.100002.60000
Białoruś-Rubel BYBBiałoruś-Rubel 1.400001.80000
Bośnia i Hercegowina-Marka BAMBośnia i Hercegowina-Marka 2.000002.50000
Brazylia-Real BRLBrazylia-Real 0.670000.87000
Dominikana-Peso DOPDominikana-Peso 0.068000.08300
Egipt-Funt EGPEgipt-Funt 0.230000.30000
Filipiny-Peso PHPFilipiny-Peso 0.068000.08800
Gruzja-Lari GELGruzja-Lari 1.200001.45000
HongKong-Dolar HKDHongKong-Dolar 0.510000.56000
Indie-Rupia INRIndie-Rupia 0.048000.05800
Indonezja-Rupia IDRIndonezja-Rupia 0.000240.00029
Irlandia-Funt IEPIrlandia-Funt 4.770004.92000
Islandia-KoronaISKIslandia-Korona0.025500.03050
Jamajka Dolar JMDJamajka Dolar 0.025000.03500
Jordania-Dinar JODJordania-Dinar 5.300005.90000
Kazachstan-Tenge KZTKazachstan-Tenge 0.009200.01200
Katar-Rial QARKatar-Rial 0.900001.15000
Kenia-Szyling KESKenia-Szyling 0.032000.04200
Korea południowa-Won KRWKorea południowa-Won 0.002950.00365
Kolumbia-Peso COPKolumbia-Peso 0.001000.00150
Macedonia-Denar MKDMacedonia-Denar 0.059000.07900
Malediwy-Rupia MVRMalediwy-Rupia 0.220000.32000
Malezja-Ringgit MYRMalezja-Ringgit 0.800001.00000
Maroko-Dirham MADMaroko-Dirham 0.370000.45000
Mauritius-Rupia MURMauritius-Rupia 0.095000.12500
Meksyk-Peso MXNMeksyk-Peso 0.150000.20000
Nowa Zelandia-Dolar NZDNowa Zelandia-Dolar 2.050002.55000
Rupia nepalskaNPRRupia nepalska0.023000.04300
Oman-RialOMROman-Rial9.5000011.30000
Peru-Nowy Sol PENPeru-Nowy Sol 1.050001.35000
RPA-Rand ZARRPA-Rand 0.195000.28500
Serbia-Dinar RSDSerbia-Dinar 0.031000.03900
Seszele-Rupia SCRSeszele-Rupia 0.260000.39000
Singapur-Dolar SGDSingapur-Dolar 2.720002.90000
Szkocja-Funt SCPSzkocja-Funt 4.770004.92000
Tajlandia-Bat THBTajlandia-Bat 0.105000.13000
Tunezja-Dinar TNDTunezja-Dinar 1.100001.50000
Wietnam-Dong VNDWietnam-Dong 0.000140.00019
Peso ChilijskieCLPPeso Chilijskie0.004500.00650
Bilon CZKCZKbBilon CZK0.120000.15000
Euro BilonEURbEuro Bilon4.200004.35000
Bilon GBPGBPbBilon GBP4.000004.90000
Rupia Lankijska LKRRupia Lankijska 0.016000.02600
Dolar TajwańskiTWDDolar Tajwański0.105000.14500

Prezentowane powyżej kursy walut nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego, dlatego do zawarcia wiążących transakcji prosimy o kontakt osobisty, telefoniczny lub drogą elektroniczną w celu uzgodnienia kwoty i kursu waluty.