centnet

Oblicz wartość wymiany

Chcę:

Za 1000 EUR

zapłacisz u nas tylko:

4315.00

Dostawa do domu

Zarezerwuj kurs

Aktualne negocjowane kursy walut 2020-02-27

Jeśli planują Państwo zagraniczny wyjazd lub chcą Państwo wymienić obcą walutę na złotówki, zapraszamy do kantoru CENT w samym centrum Wrocławia. Posiadamy najszerszy w mieście wybór walut i oferujemy atrakcyjne ceny.

Przed wizytą w kantorze polecamy zapoznanie się z kursem walut zamieszczonym na naszej stronie internetowej i późniejsze powołanie się na niego na miejscu. Ponadto, ze względu na zmienność kursów, zachęcamy do uzgadniania ich drogą telefoniczną lub rezerwacji terminu wymiany.

Polecamy korzystanie z usług CENTKANTORU – najtańszego kantoru we Wrocławiu.

Ze względu na zmienność kursów walut, prosimy o telefoniczne lub osobiste uzgodnienie przybliżonego terminu wymiany. Numery telefonów: 71 372-35-02; 71 341-87-82 lub 500-400-123    

SymbolNazwa walutyKantor kupujeKantor sprzedaje
EUREuro4.300004.31500
E500Euro 5004.302004.31500
USDStany Zjednoczone-Dolar 3.950003.96500
GBPWielka Brytania-Funt 5.080005.11000
CHFSzwajcaria-Frank 4.060004.07000
CZKCzechy-Korona 0.169000.17100
DKKDania-Korona0.575000.57700
NOKNorwegia-Korona 0.419000.42200
SEKSzwecja-Korona 0.405000.40700
AUDAustralia-Dolar2.595002.62500
CADKanada-Dolar2.950002.98000
ILSIzrael-Szekel 1.150001.20000
JPYJaponia-Yen 0.035700.03680
CNYChiny-Juan0.500000.54500
UAHUkraina-Hrywna 0.155000.17000
RUBRosja-Rubel 0.060500.06250
HRKChorwacja-Kuna0.585000.59500
HUFWęgry-Forint 0.012500.01300
ROLRumunia-Lej 0.885000.93500
BGNBułgaria-Lew 2.125002.23500
TRLTurcja-Lira 0.650000.73000
AEDZjednoczone Emiraty Arabskie-Dirham 1.080001.12000
ALLAlbania-Lek 0.035000.03950
SARArabia Saudyjska-Rial 1.000001.09000
AMDArmenia-Dram 0.007000.00900
AZMAzerbejdżan-Manat2.100002.50000
BYBBiałoruś-Rubel 1.700001.90000
BAMBośnia i Hercegowina-Marka 2.100002.40000
BRLBrazylia-Real 0.910001.00000
DOPDominikana-Peso 0.075000.08100
EGPEgipt-Funt 0.250000.29000
PHPFilipiny-Peso 0.076000.08300
GELGruzja-Lari 1.400001.50000
HKDHongKong-Dolar 0.490000.52000
INRIndie-Rupia 0.053500.05850
IDRIndonezja-Rupia 0.000280.00033
IEPIrlandia-Funt 4.850004.95000
ISKIslandia-Korona0.029000.03200
JMDJamajka Dolar 0.020000.04000
JODJordania-Dinar 5.600006.00000
KZTKazachstan-Tenge 0.009500.01200
QARKatar-Rial 0.950001.15000
KESKenia-Szyling 0.036000.04400
KRWKorea południowa-Won 0.003250.00355
COPKolumbia-Peso 0.001000.00150
MKDMacedonia-Denar 0.065000.07500
MVRMalediwy-Rupia 0.250000.32000
MYRMalezja-Ringgit 0.900001.00000
MADMaroko-Dirham 0.420000.47000
MURMauritius-Rupia 0.105000.12500
MXNMeksyk-Peso 0.210000.23000
NZDNowa Zelandia-Dolar 2.480002.60000
NPRRupia nepalska0.023000.04300
OMROman-Rial9.5000011.30000
PENPeru-Nowy Sol 1.200001.35000
ZARRPA-Rand 0.255000.30500
RSDSerbia-Dinar 0.036000.03900
SCRSeszele-Rupia 0.260000.39000
SGDSingapur-Dolar 2.750002.89000
SCPSzkocja-Funt 4.850004.95000
THBTajlandia-Bat 0.128000.13800
TNDTunezja-Dinar 1.350001.55000
VNDWietnam-Dong 0.000180.00019
CLPPeso Chilijskie0.005000.00650
CZKbBilon CZK0.120000.15000
EURbEuro Bilon4.100004.20000
GBPbBilon GBP4.000004.90000
LKRRupia Lankijska 0.021000.02600
TWDDolar Tajwański0.110000.14500

Prezentowane powyżej kursy walut nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego, dlatego do zawarcia wiążących transakcji prosimy o kontakt osobisty, telefoniczny lub drogą elektroniczną w celu uzgodnienia kwoty i kursu waluty.