centnet

Oblicz wartość wymiany

Chcę:

Za 1000 EUR

zapłacisz u nas tylko:

4295.00

Dostawa do domu

Zarezerwuj kurs

Aktualne negocjowane kursy walut 2019-11-13

Jeśli planują Państwo zagraniczny wyjazd lub chcą Państwo wymienić obcą walutę na złotówki, zapraszamy do kantoru CENT w samym centrum Wrocławia. Posiadamy najszerszy w mieście wybór walut i oferujemy atrakcyjne ceny.

Przed wizytą w kantorze polecamy zapoznanie się z kursem walut zamieszczonym na naszej stronie internetowej i późniejsze powołanie się na niego na miejscu. Ponadto, ze względu na zmienność kursów, zachęcamy do uzgadniania ich drogą telefoniczną lub rezerwacji terminu wymiany.

Polecamy korzystanie z usług CENTKANTORU – najtańszego kantoru we Wrocławiu.

Ze względu na zmienność kursów walut, prosimy o telefoniczne lub osobiste uzgodnienie przybliżonego terminu wymiany. Numery telefonów: 71 372-35-02; 71 341-87-82 lub 500-400-123    

SymbolNazwa walutyKantor kupujeKantor sprzedaje
EUREuro4.275004.29500
E500Euro 5004.282004.29000
USDStany Zjednoczone-Dolar 3.890003.91000
GBPWielka Brytania-Funt 4.980005.00000
CHFSzwajcaria-Frank 3.920003.94000
CZKCzechy-Korona 0.167000.16800
DKKDania-Korona0.571000.57300
NOKNorwegia-Korona 0.420000.42200
SEKSzwecja-Korona 0.398000.40000
AUDAustralia-Dolar2.640002.68000
CADKanada-Dolar2.920002.96000
ILSIzrael-Szekel 1.100001.16000
JPYJaponia-Yen 0.035500.03750
CNYChiny-Juan0.540000.58000
UAHUkraina-Hrywna 0.150000.17000
RUBRosja-Rubel 0.058000.06100
HRKChorwacja-Kuna0.570000.61000
HUFWęgry-Forint 0.012800.01330
ROLRumunia-Lej 0.850000.95000
BGNBułgaria-Lew 2.190002.25000
TRLTurcja-Lira 0.670000.77000
AEDZjednoczone Emiraty Arabskie-Dirham 1.000001.13000
ALLAlbania-Lek 0.031000.04100
SARArabia Saudyjska-Rial 0.910001.09000
AMDArmenia-Dram 0.007000.00900
AZMAzerbejdżan-Manat2.100002.50000
BYBBiałoruś-Rubel 1.800002.00000
BAMBośnia i Hercegowina-Marka 2.150002.40000
BRLBrazylia-Real 0.950001.05000
DOPDominikana-Peso 0.073000.08300
EGPEgipt-Funt 0.240000.29000
PHPFilipiny-Peso 0.072000.08200
GELGruzja-Lari 1.280001.48000
HKDHongKong-Dolar 0.470000.52000
INRIndie-Rupia 0.052000.05900
IDRIndonezja-Rupia 0.000280.00031
IEPIrlandia-Funt 4.600004.85000
ISKIslandia-Korona0.029000.03150
JMDJamajka Dolar 0.020000.04000
JODJordania-Dinar 5.350005.95000
KZTKazachstan-Tenge 0.009500.01200
QARKatar-Rial 0.950001.15000
KESKenia-Szyling 0.037000.04200
KRWKorea południowa-Won 0.003200.00370
COPKolumbia-Peso 0.001000.00150
MKDMacedonia-Denar 0.065000.07500
MVRMalediwy-Rupia 0.240000.32000
MYRMalezja-Ringgit 0.900001.00000
MADMaroko-Dirham 0.400000.48000
MURMauritius-Rupia 0.105000.12500
MXNMeksyk-Peso 0.200000.23000
NZDNowa Zelandia-Dolar 2.430002.63000
NPRRupia nepalska0.023000.04300
OMROman-Rial9.0000011.00000
PENPeru-Nowy Sol 1.100001.35000
ZARRPA-Rand 0.250000.30000
RSDSerbia-Dinar 0.035000.04000
SCRSeszele-Rupia 0.260000.39000
SGDSingapur-Dolar 2.770002.97000
SCPSzkocja-Funt 4.600004.85000
THBTajlandia-Bat 0.127000.14200
TNDTunezja-Dinar 1.350001.55000
VNDWietnam-Dong 0.000160.00018
CLPPeso Chilijskie0.005000.00650
CZKbBilon CZK0.120000.15000
EURbEuro Bilon4.050004.20000
GBPbBilon GBP3.900004.60000
LKRRupia Lankijska 0.021000.02600

Prezentowane powyżej kursy walut nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego, dlatego do zawarcia wiążących transakcji prosimy o kontakt osobisty, telefoniczny lub drogą elektroniczną w celu uzgodnienia kwoty i kursu waluty.