centnet

Oblicz wartość wymiany

Chcę:

Za 1000 EUR

zapłacisz u nas tylko:

4485.00

Dostawa do domu

Zarezerwuj kurs

Aktualne negocjowane kursy walut 2020-11-30

Jeśli planują Państwo zagraniczny wyjazd lub chcą Państwo wymienić obcą walutę na złotówki, zapraszamy do kantoru CENT w samym centrum Wrocławia. Posiadamy najszerszy w mieście wybór walut i oferujemy atrakcyjne ceny.

Przed wizytą w kantorze polecamy zapoznanie się z kursem walut zamieszczonym na naszej stronie internetowej i późniejsze powołanie się na niego na miejscu. Ponadto, ze względu na zmienność kursów, zachęcamy do uzgadniania ich drogą telefoniczną lub rezerwacji terminu wymiany.

Polecamy korzystanie z usług CENTKANTORU – najtańszego kantoru we Wrocławiu.

Ze względu na zmienność kursów walut, prosimy o telefoniczne lub osobiste uzgodnienie przybliżonego terminu wymiany. Numery telefonów: 71 372-35-02; 71 341-87-82 lub 500-400-123    

SymbolNazwa walutyKantor kupujeKantor sprzedaje
EuroEUREuro4.465004.48500
Euro 500E500Euro 5004.467004.48500
Stany Zjednoczone-Dolar USDStany Zjednoczone-Dolar 3.740003.76500
Wielka Brytania-Funt GBPWielka Brytania-Funt 4.975005.00000
Szwajcaria-Frank CHFSzwajcaria-Frank 4.130004.15500
Czechy-Korona CZKCzechy-Korona 0.169000.17000
Dania-KoronaDKKDania-Korona0.601000.60200
Norwegia-Korona NOKNorwegia-Korona 0.420000.42200
Szwecja-Korona SEKSzwecja-Korona 0.436000.43900
Australia-DolarAUDAustralia-Dolar2.740002.76500
Kanada-DolarCADKanada-Dolar2.870002.89000
Izrael-Szekel ILSIzrael-Szekel 1.020001.05000
Japonia-Yen JPYJaponia-Yen 0.035200.03570
Chiny-JuanCNYChiny-Juan0.525000.54500
Ukraina-Hrywna UAHUkraina-Hrywna 0.128000.13300
Rosja-Rubel RUBRosja-Rubel 0.047000.05000
Chorwacja-KunaHRKChorwacja-Kuna0.590000.63000
Węgry-Forint HUFWęgry-Forint 0.012000.01250
Rumunia-Lej ROLRumunia-Lej 0.870000.92000
Bułgaria-Lew BGNBułgaria-Lew 2.265002.30500
Turcja-Lira TRLTurcja-Lira 0.460000.60000
Zjednoczone Emiraty Arabskie-Dirham AEDZjednoczone Emiraty Arabskie-Dirham 0.930001.03000
Albania-Lek ALLAlbania-Lek 0.033500.03550
Arabia Saudyjska-Rial SARArabia Saudyjska-Rial 0.850001.00000
Armenia-Dram AMDArmenia-Dram 0.006000.00800
Azerbejdżan-ManatAZMAzerbejdżan-Manat1.550002.25000
Białoruś-Rubel BYBBiałoruś-Rubel 1.200001.40000
Bośnia i Hercegowina-Marka BAMBośnia i Hercegowina-Marka 2.050002.35000
Brazylia-Real BRLBrazylia-Real 0.650000.80000
Dominikana-Peso DOPDominikana-Peso 0.055000.06500
Egipt-Funt EGPEgipt-Funt 0.200000.25000
Filipiny-Peso PHPFilipiny-Peso 0.063000.07300
Gruzja-Lari GELGruzja-Lari 1.010001.31000
HongKong-Dolar HKDHongKong-Dolar 0.420000.47000
Indie-Rupia INRIndie-Rupia 0.042500.05050
Indonezja-Rupia IDRIndonezja-Rupia 0.000200.00030
Islandia-KoronaISKIslandia-Korona0.023000.02800
Jamajka Dolar JMDJamajka Dolar 0.025000.03500
Jordania-Dinar JODJordania-Dinar 4.600005.80000
Kazachstan-Tenge KZTKazachstan-Tenge 0.007300.00980
Katar-Rial QARKatar-Rial 0.850001.05000
Kenia-Szyling KESKenia-Szyling 0.030000.03800
Korea południowa-Won KRWKorea południowa-Won 0.002900.00340
Kolumbia-Peso COPKolumbia-Peso 0.001000.00150
Macedonia-Denar MKDMacedonia-Denar 0.060000.07000
Malediwy-Rupia MVRMalediwy-Rupia 0.210000.29000
Malezja-Ringgit MYRMalezja-Ringgit 0.750000.95000
Maroko-Dirham MADMaroko-Dirham 0.330000.43000
Mauritius-Rupia MURMauritius-Rupia 0.080000.12000
Meksyk-Peso MXNMeksyk-Peso 0.160000.19000
Nowa Zelandia-Dolar NZDNowa Zelandia-Dolar 2.420002.62000
Rupia nepalskaNPRRupia nepalska0.023000.04300
Oman-RialOMROman-Rial8.3000010.80000
Peru-Nowy Sol PENPeru-Nowy Sol 0.850001.25000
RPA-Rand ZARRPA-Rand 0.180000.28000
Serbia-Dinar RSDSerbia-Dinar 0.035100.03910
Seszele-Rupia SCRSeszele-Rupia 0.200000.40000
Singapur-Dolar SGDSingapur-Dolar 2.500002.75000
Szkocja-Funt SCPSzkocja-Funt 4.780004.95000
Irlandia-Funt IEPIrlandia-Funt 4.600004.90000
Tajlandia-Bat THBTajlandia-Bat 0.112000.12700
Tunezja-Dinar TNDTunezja-Dinar 1.250001.45000
Wietnam-Dong VNDWietnam-Dong 0.000090.00017
Peso ChilijskieCLPPeso Chilijskie0.004500.00650
Bilon CZKCZKbBilon CZK0.135000.15500
Euro BilonEURbEuro Bilon4.200004.30000
Bilon GBPGBPbBilon GBP4.150004.65000
Rupia Lankijska LKRRupia Lankijska 0.018000.02500
Dolar TajwańskiTWDDolar Tajwański0.115000.13500

Prezentowane powyżej kursy walut nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego, dlatego do zawarcia wiążących transakcji prosimy o kontakt osobisty, telefoniczny lub drogą elektroniczną w celu uzgodnienia kwoty i kursu waluty.