centnet

Oblicz wartość wymiany

Chcę:

Za 1000 EUR

zapłacisz u nas tylko:

4340.00

Zarezerwuj kurs

Kantor CENT we Wrocławiu - nasze reguły

Zapraszamy do naszego kantoru w centrum Wrocławia!

Przed wizytą w kantorze warto zapoznać się z obowiązującymi w kantorze regułami. Wszystkie ważne informacje znajdą Państwo na naszej stronie.

Zachęcamy do sprawdzania aktualnych kursów walut. Na stronie znajdą Państwo również kursy metali (złota, srebra i platyny).

Kantor CENT oferuje najniższe ceny we Wrocławiu! Naszym atutem jest szeroki wybór walut (w tym również tych cieszących się mniejszą popularnością).


Tani kantor we Wrocławiu - ceny z internetu

Aby zachęcić Państwa, do korzystania z naszych usług, na stronie podajemy kursy korzystniejsze niż na tablicy kantoru.

W przypadku wizyty u nas, lub rezerwacji kursu walut, prosimy powołać się na bieżące ceny z internetu. 

Sprawdź listę banków, z którymi współpracujemy

Zakupioną przez Ciebie walutę, lub złotówki ze sprzedaży możemy przelać bezpośrednio na Twoje konto lub wymienić za pośrednictwem banku. Z przyjemnością in

Kantor we Wrocławiu: obsługa klientów

W kantorze CENT znajduje się specjalny pokój przeznaczony do dyskretnej obsługi klientów. Można z niego skorzystać w dowolnym momencie. Dzięki tej możliwości z pewnością poczują się Państwo u nas komfortowo.

Do pomieszczenia można udać się wraz z osobą towarzyszącą. Znajduje się tam liczarka do banknotów, materiały biurowe (koperta, długopis, gumki, notes) oraz kalkulator. Ze względów bezpieczeństwa pokój zamykany jest od środka podwójnymi drzwiami pancernymi. Pomieszczenie chronione jest również przez szybę pancerną.

Zachęcamy do odwiedzania najtańszego kantoru we Wrocławiu.