centnet

Oblicz wartość wymiany

Chcę:

Za 1000 EUR

zapłacisz u nas tylko:

4290.00

Zarezerwuj kurs

Czy wymiana pieniędzy na lotniskach jest opłacalna?

Na lotnisku możemy skorzystać z różnych usług m.in. usług kantorów, w których możemy wymienić pieniądze np. przed wyjazdem lub po powrocie do kraju. Niestety, kantory na lotnisku nie oferują nam korzystnych warunków wymiany walut. Jest jednak sposób, aby uniknąć strat i szybko wymienić walutę po atrakcyjnym kursie. Dowiedz się, dlaczego nie warto wymieniać pieniędzy na lotnisku i gdzie szukać najtańszego kantoru.                                                                        

Kantor kantorowi nierówny…

Kantor czy bank? Gdzie wymieniać pieniądze, aby nie być stratnym? Jak najbardziej w kantorze, jednak trzeba pamiętać, że kantor kantorowi nierówny. Co to oznacza? Ceny kupna i sprzedaży różnych walut mogą znacząco się różnić w zależności od kantoru. W przypadku kantorów na lotniskach różnice są szczególnie dobrze widoczne, działając na naszą niekorzyść, dlatego wymieniając pieniądze tuż przed np. podróżą na wakacje, sporo stracimy. Najlepiej o wymianę pieniędzy zatroszczyć się wcześniej, wybierając kantor stacjonarny lub kantor internetowy, który oferuje najlepsze ceny.

W zależności od waluty oraz kwoty, którą chcemy wymienić, możemy naprawdę sporo stracić, decydując się na korzystanie z usług niektórych kantorów. Co więcej, nie wszystkie kantory oferują swoim klientom dodatkowe usługi i udogodnienia, dzięki którym wymiana pieniędzy jest bezpieczna i nie sprawia żadnych problemów.

Gdzie szukać najtańszego kantoru?

W dobie powszechnego dostępu do Internetu nietrudno znaleźć najlepszą ofertę kantoru internetowego oraz kantoru stacjonarnego. Co więcej, wiele stacjonarnych kantorów umożliwia wymianę waluty online oraz pozwala na negocjowanie ceny waluty, co jest dodatkową zaletą. W kantorach na lotniskach wymiana waluty jest nieopłacalna i nie zawsze w pełni bezpieczna, zwłaszcza jeżeli chcemy wymienić znaczną sumę pieniędzy. Szukasz najtańszego kantoru we Wrocławiu lub Opolu? Chcesz wymienić walutę online po atrakcyjnym kursie? Zapraszamy do kantoru CENT, który działa od 1989 roku. Nie ważne, jaki jest Twój cel wymiany waluty, bo zawsze warto postawić na oszczędności! Z nami nie tylko wymienisz pieniądze po korzystnym kursie, ale także zrealizujesz transakcję za pośrednictwem konta bankowego oraz zyskasz okazję do negocjowania kursu interesującej Cię waluty.

Wpis w kategorii: Blog