centnet

Oblicz wartość wymiany

Chcę:

Za 1000 EUR

zapłacisz u nas tylko:

4290.00

Zarezerwuj kurs

Czy w kantorach stacjonarnych są wykonywane transakcje przelewowe?

Bezpieczeństwo podczas wymiany waluty jest priorytetem nie tylko dla właściciela i pracowników kantoru, ale także odwiedzających go klientów. Z tego względu nowoczesne kantory stacjonarne oferują wiele różnych możliwości wymiany waluty, dzięki czemu można w pełni zadbać o komfort podczas transakcji, a także bezpieczeństwo naszych pieniędzy. Dowiedz się, czy w kantorze stacjonarnym można dokonać transakcji przelewem.

Kantor kantorowi nierówny…

Choć wszystkie kantory funkcjonują na podstawie obowiązujących przepisów, to zakres oferowanych przez poszczególne punkty wymiany walut usług i możliwości współpracy, jest różny. Nowoczesne kantory stawiają przede wszystkim na bezpieczeństwo każdej transakcji oraz komfort i wygodę klientów, zapewniając m.in. możliwość dokonania transakcji przelewem. To znacząco ułatwia współpracę i pozwala uniknąć wielu zagrożeń. Decydując się na zakup lub sprzedaż waluty, warto wziąć pod uwagę sposób działania kantoru oraz ułatwienia, z których możemy skorzystać.

Transakcje przelewowe w kantorze internetowym – jak to wygląda w praktyce?

Kantor Cent oferuje możliwość realizacji transakcji wymiany walut za pośrednictwem banków. Aby było to możliwe, prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny lub e-mailowy w celu ustalenia szczegółów. Dzięki takiej opcji współpracy wymiana waluty jest nie tylko wygodna, ale także pozwala uniknąć stresu związanego z np. dostarczeniem większej ilości gotówki do siedziby kantoru.

Jak wygląda proces wymiany waluty za pośrednictwem banków?

Proces wymiany waluty z uwzględnieniem transakcji przelewowych nie jest skomplikowany. Trzeba jednak pamiętać, aby wcześniej skontaktować się z naszym kantorem, w którym można zarówno wpłacić gotówkę ze wskazaniem rachunku i banku odbierającego przelew, jak i dokonać przelewu złotówki lub waluty ze wskazaniem osoby odbierającej gotówkę w kantorze. Ostateczny kurs waluty ustalany jest w momencie wpłynięcia pieniędzy na konto kantoru, a transakcje realizowane są zgodnie z harmonogramem sesji bankowych. Zachęcamy do zapoznania się z listą banków, z którymi współpracujemy.

Wpis w kategorii: Blog