centnet

Oblicz wartość wymiany

Chcę:

Za 1000 EUR

zapłacisz u nas tylko:

4330.00

Zarezerwuj kurs

Zarezerwowanie kursu waluty. Czy to możliwe?

Rezerwacja kursu walut to coraz popularniejsza usługa, która dostępna jest w renomowanych kantorach. Pozwala ona na wymianę gotówki po najkorzystniejszym dla klienta, z góry ustalonym kursie.

Kursy walut zmieniają się często w sposób trudny do przewidzenia. Dzieje się tak, ponieważ kurs uzależniony jest głównie od stosunku popytu do podaży danej waluty. Z tego względu nie zawsze mamy pewność, że interesującą nas walutę za kilka dni będziemy mogli kupić w równie atrakcyjnej cenie. Przy obrocie większą ilością gotówki, wahania te są na tyle odczuwalne, że zaczęliśmy  szukać rozwiązania, które w lepszy sposób chroniłoby interesy naszych klientów. Strzałem w dziesiątkę okazała się rezerwacja kursu walut. Jest to sposób na uzyskanie jak najatrakcyjniejszego kursu wymiany bez konieczności częstych wizyt w kantorze i kontrolowania kursów.

Jak rezerwować kursy walut?

Rezerwacja polega na odgórnym ustaleniu z naszym kantorem kursu, po jakim zostanie wymieniona dana kwota pieniędzy. Często oferujemy możliwość obustronnej negocjacji. Im większą kwotę wymieniamy, tym lepszy kurs jesteśmy w stanie dla Państwa uzyskać.

Z usługi rezerwacji można skorzystać, wypełniając formularz lub kontaktując się telefonicznie z naszym kantorem. Dzięki temu mamy pewność, że wymieniamy pieniądze według ustalonego kursu, a nie tego aktualnego, który może ulegać dużym zmianom w przeciągu krótkiego czasu. Na odbiór pieniędzy mamy dwie godziny od momentu ustalenia kursu z kantorem. W szczególnych przypadkach istnieje możliwość negocjacji i wydłużenia czasu sfinalizowania transakcji, np. w przypadku dłuższego dojazdu na miejsce.

Rezerwacja kursu walut jest możliwa dzięki temu, że dbamy o interesy naszych klientów. Nasz kantor wymienia waluty na terenie Wrocławia, ale posiadamy na tyle atrakcyjne ceny, że obsługujemy klientów z różnych rejonów kraju. W celu zapoznania się z naszą ofertą zapraszamy do bezpośredniego kontaktu lub odwiedzenia naszej placówki.

Wpis w kategorii: Blog